TKBL H:5 | Galatasaray MP 84-68 Tarsus Bld | 19 Kasım | Maç Sonucu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TKBL H:5 | Galatasaray MP 84-68 Tarsus Bld | 19 Kasım | Maç Sonucu

Cevap: TKBL H:5 | Galatasaray MP 64-50 Tarsus Bld | 19 Kasım | 4.P | GS TV

taurasiyi cıkart artık. kadının imanı gevredi koşmaktan.

Cevap: TKBL H:5 | Galatasaray MP 64-50 Tarsus Bld | 19 Kasım | 4.P | GS TV

84-68 maç bitti

süpersiniz kızlar aynen devam

Cevap: TKBL H:5 | Galatasaray MP 84-68 Tarsus Bld | 19 Kasım | Maç Sonucu | GS TV

helal olsun size .

önümüzdeki rakiplere bakıcaz artık :asd:

Cevap: TKBL H:5 | Galatasaray MP 84-68 Tarsus Bld | 19 Kasım | Maç Sonucu | GS TV

ayşe gstv ye konuşuyor ayşeydi galiba yanlış görmediysem

bi soru üzerine diyor ki arkadaşlarım yardım ediyor isim felan sayıyor ceyhun abide çok yardım ediyor diyor :)

insan bari ceyhun hoca der :)

Cevap: TKBL H:5 | Galatasaray MP 79-68 Tarsus Bld | 19 Kasım | 4.P | GS TV

Maça gidemediğimden ve tribünün halini görünce takıma çok fazla sallamayı kendimde görmüyorum.

Yalnız sene başından beri olan bir şey takımda genel bir konsantrasyon sorunu var yani rakibi bir yere kadar getiriyoruz sonra tekrardan tempoyu elimize alıyoruz,takımın gücünün farkında olması güzel nokta ama izleyen olarak hiçbir zaman maçın hakkını verdiğimiz hissine kapılmıyorum.Taurasi'ye çok bağlıyız zaten ki bir yere kadar da anlayabilirim neticesinde Spartak'ta oynarken de takımdaki bir çok yıldıza rağmen topu hep Taurasi kullanıyordu ama biz kadını gereksiz zorluyoruz,fark 20-30'lara çıkarken artık Yasemen-Ayşe-Gülşah denemeliyiz sonra ağlıyoruz yerlilerden katkı gelmiyor diye.

ayşe gstv ye konuşuyor ayşeydi galiba yanlış görmediysem

bi soru üzerine diyor ki arkadaşlarım yardım ediyor isim felan sayıyor ceyhun abide çok yardım ediyor diyor :)

insan bari ceyhun hoca der :)

Furkan da Oktay hoca yerine Oktay abi demişti bir röportajda.

Furkan da Oktay hoca yerine Oktay abi demişti bir röportajda.

Ender de geçen molada Oktay hocaya abi diyordu. İlk başta biraz garibime gitti, biz alışmışız hocamlara :). Neyse takımda bir samimiyet var demekki. İsterlerse dede, dayı, amca desinler, takıldığımız konuya bak. :)

Cevap: TKBL H:5 | Galatasaray MP 84-68 Tarsus Bld | 19 Kasım | Maç Sonucu

maçtan geldim salonda 750 kişi falan vardı gercekten ayıp oldu kızlara neyse carsamba 3 veya 4 bin kişi olucağını tahmin ediyorum

Üst Alt