TKBL H:6 | Fenerbahçe 74-68 Galatasaray M.P. | 28 Kasım | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TKBL H:6 | Fenerbahçe 74-68 Galatasaray M.P. | 28 Kasım | Maç Sonucu

1007_70.gif
1008_70.gif

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi 6.Hafta

Caferağa Spor Salonu

Fenerbahçe - Galatasaray Medical Park

28 Kasım

19.30​

Cevap: TKBL H:6 | Fenerbahçe - Galatasaray M.P. | 28 Kasım | 19.30

Maç pazar günü 19.30'da. Takımımıza Caferağa'da başarılar...

Çok zor maç. Takımımız çok kötü durumda, Fenerbahçe de aksine çok formda. Hiç ümidim yok açıkçası.

Evet biliyorum çok zor olacak ama

bu kadar emek verilen, bu kadar para harcanan, bu kadar destek verilen takımımızın

bu maçta gerekli mücadeleyi gösterip

bu maçı alması gerek

hiç ümidim yok. yine başımızı eğdirirler diyorum sadece. onurları guruları birazcık varsa oynarlar şu taraftar için ama hep böle diyoruz sonu yine hüsran oluyor. o yüzden beklentim yok

Bizim takım ile ilgili sadece Fowles'ın çok iyi oynayacağı ve Hodges'in -eğer oynarsa- çok kötü oynayacağına emin olabiliriz.

Augustus Botaş maçının 2.yarısında oynadığı gibi oynarsa, Monique son maçlardaki performansının biraz daha üstüne katabilirse, Işıl ve Melisa sezonun en iyi maçlarını çıkarırsa kazanabiliriz.

Ama muhtemelen 1.periyotun sonlarına doğru koparız maçtan, fark 20+ gider, son dakikalarda FB yedek kadroyla oynar ve farkı biraz azaltırız. Hedef maçı 2.yarı oynayacağımız maç olmalı.

Biz en iyisi bu akşam beşiktaşla oynayacağımız futbol maçına yoğunlaşalım, bu fener bizi ezer geçer.

en az 20 fark yeriz. agustus magustus hikaye. agustusun hiç savunması yok. 1 kişi eksik oynuyoruz.

16 sayı fark yemesinler ona da razıyım. İddaa'da 16.5 handikapına karşı 2 dedim. Öyle biterse tutuyor kupon..

Üst Alt