TKBL Play-Off Final 3.Maç | Fenerbahçe 80-68 Galatasaray MP | 15 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TKBL Play-Off Final 3.Maç | Fenerbahçe 80-68 Galatasaray MP | 15 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: TKBL Play-Off Final 3.Maç | Fenerbahçe - Galatasaray MP | 15 Nisan

fenerı yenmek cok kolay ama bızım koc zorlastırıyo resmen. su alan savunmasını yapmak ıntıhar etmek gıbı bısey zaten bıre bırı ıyı olan bır tek angel var onu da tamıka tuttumu fener kesılıyo ama alan savunması yapınca cok bos sut atıyolar. hucuma gelınce de yapılcak 2 sey var bırıncısı topu muhakkak fowlesa ındırıp onun asıstlerınden veya bıre bırınden sayı yapmak dıger secenek ıse angelın tutmadıgı adamdan ıkılı oyun oynamak. bu ısımler ya tamıka ya augusuts tabıkı. cunku angel gercekten cok ıyı savunmacı. olay bu dısı aslanlarımıza guvenıyoruz kadıkoye bayrahı dıkmeye gelıyoruuzzz

Cevap: TKBL Play-Off Final 3.Maç | Fenerbahçe - Galatasaray MP | 15 Nisan

Bizim takim onlarin takimdan daha kötu demedim ki sadece temkinli konusalim dedim, yoksa febeyi 2 mactada ezecek kadroya sahibiz.

AMA HAKEMLER YINE SAHNEYE CIKACAKTIR DOPING REZALETINI UNUTURMAK ISTEYECEKTIR, SADECE BU YUZDEN TEMKINLI KONUSALIM.

hem febeyi hem hakemleri hemde ezik taraftarlarini yenmek sart!

Cevap: TKBL Play-Off Final 3.Maç | Fenerbahçe - Galatasaray MP | 15 Nisan | 20.30

arkadaslar bizim takimin en iyi oyuncusu kim?böyle bisey söylemek mümkün mü?cok fazla takip etmiyorum da, tamika mi?fowles mi? augustus mu? yoksa Hodges mi? Ben sahsen Fowles'i begendim, gerci onu erkek takima alsalar daha iyi, o nasil kadin yahu :D masallah nazar degmez insallah...

Cevap: TKBL Play-Off Final 3.Maç | Fenerbahçe - Galatasaray MP | 15 Nisan | 20.30

Bu tip maçlarda taraftar baskısını yenmek oldukça zor. Biz malesef evimizdeki maçı vererek avantajı kaybettik. Şampiyonluktan umutlu olmasam da inşallah bu 2 maçtan birinde kazanan taraf kızlarımız olur.

Simdi egri oturup dogru konusalim.

Adamlarin doping konusundaki serzenisleri sonuna kadar hakli.

Dusunsenize bizim en iyi oyuncumuza,mesela tamikaya bu yapildi ve bu yuzden agustus ya da fowles da takimdan ayrildi.

Neler dusunurdunuz?

Yani o konu da haklilar,buyuk haksizlik yapildi.

Sunu da kabul edelim ki taurasi ve p.taylorlu fbyi eleyip sampiyon olmamiz hemen hemen imkansizdi.

Ha bu demek degil ki,biz sampiyon olursak haketmemis olacagiz.

Bizimle alakali bir konu degil bu,ama yigidi oldur hakkini yeme,fbye buyuk haksizlik oldu.

Maca gelince...

Ben boyle seriler de tek maca bakmam.sonucta 3 yapan sampiyon olacak,ona gore plan yapmali.

Amacimiz caferagadan 1 galibiyet olmali,ona gore oynamaliyiz,planlarimizi bu sekilde yapmaliyiz.

Basarabilirmiyiz,tabi ki,o gucumuz var.

Basarilar Cimbomum...

Simdi egri oturup dogru konusalim.

Adamlarin doping konusundaki serzenisleri sonuna kadar hakli.

Dusunsenize bizim en iyi oyuncumuza,mesela tamikaya bu yapildi ve bu yuzden agustus ya da fowles da takimdan ayrildi.

Neler dusunurdunuz?

Yani o konu da haklilar,buyuk haksizlik yapildi.

Sunu da kabul edelim ki taurasi ve p.taylorlu fbyi eleyip sampiyon olmamiz hemen hemen imkansizdi.

Ha bu demek degil ki,biz sampiyon olursak haketmemis olacagiz.

Bizimle alakali bir konu degil bu,ama yigidi oldur hakkini yeme,fbye buyuk haksizlik oldu.

Maca gelince...

Ben boyle seriler de tek maca bakmam.sonucta 3 yapan sampiyon olacak,ona gore plan yapmali.

Amacimiz caferagadan 1 galibiyet olmali,ona gore oynamaliyiz,planlarimizi bu sekilde yapmaliyiz.

Basarabilirmiyiz,tabi ki,o gucumuz var.

Basarilar Cimbomum...

beter olsunlar haksızlık yapmışlar. fenerlileri GS lılarmı düsüncek. biz penytaylor taurasi varkende cafer agada son 3 dakkada zor yendiler. orda tamikada yoktu. peny taylor niye gitmiş acaba ona ne haksızlıgı oldu kendi keyfine gitti kadın.. ne deplasmanmış be arkadas. görende uzak bi yere gidiyoz sancak:) şurdan karsıya geccen ve 1500 kişilik bir salon ve tek taraflı bir tribün. sen mücadeleni yaparsan ordada rahat yeneriz. biz orda en az 1 ama ben 2 sinide kazancagımızı biliyorum..

Bu maç serinin devamı için en kritik maç. Eğer caferağada bir maç kazanılacaksa hedef maç bu olmalı, çünkü takımda kırılgan yapıda oyuncu bolluğu var.4. maça 2-1 geride girersek fenerbahçe için şampiyonluk maçı olması nedeniyle oluşacak baskı takımımızı olumsuz etkileyebilir.

tahminimce önümüzde 2 maç sonunda seri 2-2 olur son maç sahamızda şampiyon oluruz..

Seimone'den artık ciddi bir patlama bekliyorum. Fowles, zaten şu ana kadar serinin yıldızı. Bu 2 oyuncu iyi olursa, Tamika ve Işıl'ın önderliğinde diğer oyuncularda en azından bir çaba göstereceklerdir. Umudum çok olmasa da, maçın gidişatına göre şansımızın olduğunu düşünüyorum.

derbide favori diye birşey yoktur.Ama şu takımlara bakınca bizim takım 1 gömlek üstün caferağa 900 kişilik bir salon .Fbnin yaptigi gibi bizde ilk deplasman macımızı almalıyız cuma gunu mutlaka yenmeliyiz...

Maçın hakemi Mehmet Keseratar'mış. :mad:

Her türlü şerefsizlik yapılacak yine.

Normal şartlarda bunlarla 100 maç yapsak 99'unu alırız ama hakemler devreye giriyor işte.

Ortada Taurasi'nin dieti var gerçi nasıl aklandığını daha tam olarak onlarda bilmiyor ama orada başımıza gelecekler belli.Takıma güveniyorum adil şartlarda onlardan her türlü daha iyi olduğumuz ortada.

Ayrıca GSbasket.org'un girişi çok güzel olmuş yönetimin yapamadığını yapmışlar teşekkürler.

3. maçı kesin olarak almamız lazım yoksa 4. maç çok stresli olur kazanmakta çok zorlanabiliriz. Kazandığımız maç gibi oynamaları hayli hayli yeter galibiyet için, hakem faktörünü katmazsak. Aslında bizimkiler şu basit hataları en aza indirgeseler eminim ki hakemi de feneri de içeride dışarıda yenebiliriz ama işte...

Üst Alt