TKBL Play-Off Final 4.Maç | Fenerbahçe 91-86 Galatasaray MP | 17 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 55 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TKBL Play-Off Final 4.Maç | Fenerbahçe 91-86 Galatasaray MP | 17 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: TKBL Play-Off Final 4.Maç | Fenerbahçe 91-86 Galatasaray MP | 17 Nisan | Maç S

Göz göre şampiyonluğumuz çalınmış. Yazık!

Cevap: TKBL Play-Off Final 4.Maç | Fenerbahçe 91-86 Galatasaray MP | 17 Nisan | Maç S

FOWLES O HATALI YURUMEYI YAPMASAYDI ISIL ILK MACTA o STEPSI YAPMASAYDI SAUNDA BASKA SEYLER KONUSULUYOR OLACAKTIK.

Şampiyonluğu kaybetmemizin tek nedeni yerli kalitesindeki uçurum. En iyi yabancıları getirsek de piyasada kaliteli yerli olmadığı için şampiyon olamıyoruz. Seneye Turgay Atasü Birsel ile Nevriye'yi gönderirse şampiyon olabiliriz.

ben bunla gecende kavga etmiştim. yok ben gslıyım felan demişti bu ezik. ulan ben anlamıyommu sanki hangi ezik takımlı oldugu. o fındık kadar beyninle akılın sıra bizle alay etcen. bide espiri yaptım diye gülüyodur hanzo. hakemlerle herkes mac kazanır...

mac75-73 ken harakovaya nasıl faul yapılmış allahaşkına biri bana söylesin. ya arkadaş. tamika elleri havada bekliyor. angel denen cakala kendini öne dogru itip ellerine carptırıyor faul veriyolar. arkadan gelip öndeki ışıla kendini carptırıyor faul veriyolar. allah bin belalarını versin bölyle hakemlerin. bide herseye ragmen sampiyonuz demezlermi. evet herseye ragmen serefsizsiniz..

[video=youtube;R6fCBcpgvnw]https://www.youtube.com/watch?v=R6fCBcpgvnw[/video]

bu arada ışıl albene dikkat. ışıl alben mac boyunca uyudu. burda bapıyor allahaskına. pozisyonda faulda yok stepste varda. ışıl şurda sadece acıgı kapasa yeterdi ama sadece izlemeyi secmiş..

bizim ezikler bir türkiye kupası aldık diye medyadan inmediler demeçler havalanmalar ondan sonra aldılar havalarını fenerliler ise işlerine baktılar adnan polat defol git tek tesellin bayanların şampiyon olmasıydı o da gitti

ezik olan sensin allahın hanzo civcivi. kafesine yallah..

Gardı ışıl olanın burnu şampiyonluk görmez

anadolu takımının guardı ışıldan daha iyi oynar ne yazıkki. bunları söylemek istemezdim. bakın ilk periyodun bitimine 2 saniye kala yandan atılan topta ısıl birselden 1 metre gerideyken nasıl 3 metre önünde basket atıyor. cünkü ışıl sahada uyuyor... sadece bu degilde hatası bi sürü var. ama bu macta naptıgının özetiydi.

anadolu takımının guardı ışıldan daha iyi oynar ne yazıkki. bunları söylemek istemezdim. bakın ilk periyodun bitimine 2 saniye kala yandan atılan topta ısıl birselden 1 metre gerideyken nasıl 3 metre önünde basket atıyor. cünkü ışıl sahada uyuyor... sadece bu degilde hatası bi sürü var. ama bu macta naptıgının özetiydi.

Ortalaması 5 sayı 5 ribaund olan bi garddan bahsediyoruz

Hadi boyun kısa pota altına giremiyorsun

30 dakka ortalama ile oynuyorsun,yoldan geçen birini soksan oyuna top sürüp Fowlese verse oda 5 kişinin üstünden sayı bulsa basketbol kuralları sana asist yazıyor

Ve sen 5 asist ortalama ile oynuyorsun 30 dakkada

ya ışıl cok iyi bir guardır ve burda herkez birsel birsel diye tutturmus arkadasım birseL kac sayı kac asistle oynamıs son 3 macda.. ışıl dün kötü oynamadı kesinlikle heleki son periyotta cok krtik biri üçlük biri içerden olmak üzere 5 sayı atmısdır.. bu macı kaybetmemizin tek nedeni 1.hakemdir kesinlikle adi şerefsizler..2.ceyhun yıldızoğludur tam takım kendini buluyor agustusun attığı sayıyla öne gecmistik ve hemen tamikayla ışılı cıkardı ya cıkarma arkadasım ya cıkarma ..aldığı tuğba palazoğlu üst

üste 2 top kaptırdı ve fener tekrar 5 sayı falan öne gecdi bu kadroyu kullanamadı ceyhun hoca onun yerine cem akdağ geLsin bu ne yaa ayrıca sophia young geri geLsin ..

ya ışıl cok iyi bir guardır ve burda herkez birsel birsel diye tutturmus arkadasım birseL kac sayı kac asistle oynamıs son 3 macda.. ışıl dün kötü oynamadı kesinlikle heleki son periyotta cok krtik biri üçlük biri içerden olmak üzere 5 sayı atmısdır.. bu macı kaybetmemizin tek nedeni 1.hakemdir kesinlikle adi şerefsizler..2.ceyhun yıldızoğludur tam takım kendini buluyor agustusun attığı sayıyla öne gecmistik ve hemen tamikayla ışılı cıkardı ya cıkarma arkadasım ya cıkarma ..aldığı tuğba palazoğlu üst

üste 2 top kaptırdı ve fener tekrar 5 sayı falan öne gecdi bu kadroyu kullanamadı ceyhun hoca onun yerine cem akdağ geLsin bu ne yaa ayrıca sophia young geri geLsin ..

Tek maçlık değilki olay

Birselin sezon içinde kaç maç damgasını vurduğunu sayarım sana,Nevriye ha keza,en basit örneği bi önceki seri

Işıl ne zaman bize maç kazandırcak,yada başka bi yerli.

Maçın MVP si olmasına gerek yok,10 maçın 9 unda 3 5 asist 3 5 sayı barajını ne zamanlar geçerler sence

evet ışıl kötü oynamadı. dogru diyosrsun. cok kötü oynadı. heleki ilk yarı rekor kırdı ne asist ne sayı attı. bide yedirdigi sayılarla kaldı. şu anki birsel şu anki ışıl 3 kat daha iyi oyuncu. sakatlıktan sonra ışıl eski durumunda degil ama oyun zekasındanda ben süphelenmeye başladım.. kimse artık ışılı korumasın. göz var nizam var takımı oynatamadıgı gibi bide acaba topu kaptırcakmı diye tedirgin ediyo. ne yazıkki yabancı bi guardın arkasında baska bi türk oyun kurucu lazım. oda besiktastaki esra dinctir..

Ama biliyorumki Fowles gider Işıl kalır

Çünkü o böyyüüük Galatasaraylı

Tek maçlık değilki olay

Birselin sezon içinde kaç maç damgasını vurduğunu sayarım sana,Nevriye ha keza,en basit örneği bi önceki seri

Işıl ne zaman bize maç kazandırcak,yada başka bi yerli.

..

Maçın MVP si olmasına gerek yok,10 maçın 9 unda 3 5 asist 3 5 sayı barajını ne zamanlar geçerler sence

tamam öteki yerlilerimiz iyi değil ama ışıl cok iyi bir guardır savunmasıda cok iyidir şut yüzdesi de fena değildir..ayrıca ışıl bu sene ligde cok iyi oynamıstır aksini idda eden varsa cıksın.. bence play off da ışıl bence iyi oynamıstır..keza birseL ikinci macda takımını batıran oyuncudur.. bizim en büyük sorunumuz kaliteli türk forvetlerimiz yok tuğba palozoğlu ne yaptığı belli değil ne sayı atmaya gidiyor nede fowles ve diğerlerini beslemeye valla ben anlamıyorum onu.. önceden esra şencebe vardı hem iyi 3 lük atardı hemde iyi penetre edip arkadaslarını boşa çıkarırdı bizim en büyük sorunumuz iceriyi deLmememizdir fowles a top indirmiyoruz yok böyle bir şey ya aldığı her topta ayakları yavaş matovic le nevriyeyi perisan ederdi.. bizim pota altını sophia young la güclendirmemiz lazım ve augustus tamika fowles kesin kalması lazım

sophia young türk olması lazım,vereceksin 200 bin fazla turk olacak,daha ötesi yok

arkadaşlar maçı izleyemedim de.. özetle ne yaptı hakemler?

arkadaşlar maçı izleyemedim de.. özetle ne yaptı hakemler?

macın icinde fenere acaip acaip fauller caldı. macın bitimine 6 saniye kala 75-73 öndeyken. agustusun dokunmadıgı harakovaya faul caldılar. uzatmaya götürdüler. tabi uzatmadada devam etti hakem bozuntuları...

Üst Alt