TKBL Play-Off Final 4.Maç | Fenerbahçe 91-86 Galatasaray MP | 17 Nisan | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TKBL Play-Off Final 4.Maç | Fenerbahçe 91-86 Galatasaray MP | 17 Nisan | Maç Sonucu

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi

Final 4.Maç

Fenerbahçe - Galatasaray Medical Park

17 Nisan Pazar

GS TV

Caferağa Spor Salonu

Cevap: TKBL Play-Off Final 4.Maç | Fenerbahçe - Galatasaray MP | 17 Nisan | 15.30

Bu kadar çalkantılı dönem geçiren feneride yenemezsek bir daha şampiyon olamayız

Cevap: TKBL Play-Off Final 4.Maç | Fenerbahçe - Galatasaray MP | 17 Nisan | 15.30

Maalesef. Artık zor.

Ceyhun hoca çıkmasın takımın başına Tugay Arslan'ı koyun fark atarız.

bu maç için heves yapmayacağım

yenebilmemiz çok zor

kazanırsak süpriz olsun bana

Son şansımız bu. Büyük bir avantaj var Fener'in elinde. Her hücumun değerini bilerek, çok fazla zorlama yapmazsak alırız maçı. Topu mümkün olduğunca; Tamika, Augustus ve Fowles'ın elinde değdirmeliyiz her hücumda. Başarılar kızlar...

Türk oyuncularımız iyi oynarsak alırız. Buda imkansız gibi bir şey.

Cevap: TKBL Play-Off Final 4.Maç | Fenerbahçe - Galatasaray MP | 17 Nisan | 15.30 | G

Artık kaybedecek bir şey yok. Takım varını yoğunu koyacak ortaya. Maç içinde farklı şekilde geriye düşersek dönmek çok zor olur.

Cevap: TKBL Play-Off Final 4.Maç | Fenerbahçe - Galatasaray MP | 17 Nisan | 15.30 | G

Fark yeriz ............................... Ah isil ah

Nedir bu yerlilerden çektigimiz... Her bransta yerliler takimlarini mahvediyor sart olsun..

Ben kizlarimiza guveniyorum

Yildizlarimiza guveniyorum

Maci alip seriyi ipekciye tasiyacagiz

Başarılar kızlar. Buradan döner mi? Döner... ;)

önümüzdeki maçı onlar alıp beraberliğe getirmek isteyecekken , ilk maçı evimizde kaybederek biz beraberliği bulmaya oynayacağız.

ilk maçı kaybetmek çok kötü oldu.

yapmayın be son 8 dakikaya kadar basabas oynadık ki nevriye ve angelden ekstra sayılar geldi bence bizim macı almamiz icin tek seye ihtiyacımız var oda nevriye ilk ceyrekte 3 lesin bize yeter....

Bu maçı almak zorundayız ,haydi kızlar sevindirin bizi.

Üst Alt