TKBSL 15/16 Cumhurbaşkanlığı Kupası | Galatasaray 48-52 Fenerbahçe | M.S | 10 Ekim - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TKBSL 15/16 Cumhurbaşkanlığı Kupası | Galatasaray 48-52 Fenerbahçe | M.S | 10 Ekim

Martinez : Geçen sezon vasattı bu sezon lesh olmuş.

Işıl : Maçın başındaki üçlükten sonra adını duymadım.

Loyd : İlk resmi maçı çok eleştirmek istemiyorum ama Avrupa basketboluna uyum sağlaması için baya zamana ihtiyacı var.

Cansu : Oynadığı süre içinde iyiydi, eski takımına hırs yaptı heralde. İkinci yarıda göremedik sakatlığı vardı sanırım.

Jelena : Yetenek yok, full hırs ve savaşmayla bir şey olunmuyor. Blok yiyeceğini bile bile potaya gitti 2-3 kere. Son periyot berbattı.

Bahar : Futbolun Sabri'si. Hazırlık maçlarında topladı iyi gidiyor dedik, yine eski Bahar'a dönmüş.

Kulichova : Yürüyen kazma.

Duba da yetenek yok.:asd22:

gecen ben bunlarin macini izleyem demistim bu sezon farkli olur diye
enderin oyun kurdugunu görür görmez kapattim yayini
bir cacik olmaz bunlardan

Gesendet von meinem LG-D802 mit Tapatalk

Zannetmiyorum belki daha az bile kazanıyordur. Şebnem işinin son anda bozulması da belki planları etkilemiş olabilir.

Eger öyleyse harbi aptalmişiz. Bize lazim olan Dabovicti. Martinez geçen sene İşil yoktu Orada öyle böyle işe yaradi. Bu sene hiç gerek yoktu. Şebnem olsa dahi alinmaliydi. Öyle üst düzey yerlerede gitmiyor. 2 senedir burda gözümüzün önünde.

Gecen sene takimi Sancho ve Nevriye tasiyordu. Onlara Jelena destek veriyordu. Ligde sampiyon olduk, Avrupadan erkenden elendik.

Martinez ilk ayrilmasi gereken oyuncuydu. İsilin da alinmamasi gerekiyordu.

Gecen sene takimi Sancho ve Nevriye tasiyordu. Onlara Jelena destek veriyordu. Ligde sampiyon olduk, Avrupadan erkenden elendik.

Martinez ilk ayrilmasi gereken oyuncuydu. İsilin da alinmamasi gerekiyordu.

Hepsi tamamda İşil niye alinmasin. 4 yabanci oynuyor ligde. Bence hiç gitmemesi lazimdi. Yöneticilerimiz istemeye istemeye gönderdi.

avrupada kisa oyuncu vasatligindan elendik. Dedigin gibi Sancho Nevriye Jelena iş yapti.

Loyd ilerde iyi oyuncu olur potansiyeli gördüm onda. Biraz heyecanliydi bugün. O da normal.

kulicova defanstta iyi ama hücumda kisitli

Şu kizer gelsin görelim. Nasil oyuncuymuş. Hiç izlemedim.

Bugün Nevriye olsa maç bizimdi. 1 başina alirdi bu maçi.

Martinez yerine Dabovic olsa bizim kadro güzel olurdu aslinda. Oraya oyuncu lazim.

Baya kötü bir kadro planlamamız var. Takımda son periyotta insiyatif alacak oyuncu yoktu. Herkes birbirine baktı sen at diye. Fb'de ise hepsi sorumluluk alacak oyuncular. Olcay bile 2 kişiyi geçti Petra'nın üzerinden turnikeyi bıraktı.

Şebo olsaydı bu maçı kesin alırdık diyebilirim. Çünkü takımda net bir şutörün eksikliği var. Ceza atışı atabilecek, el üstünden atabilecek bir Şebo vardı o da gitti. Şuan kısalarda şutu iyi olan bir oyuncumuz yok. Martinez zaten serbest atış bile atamayan birisi. Işıl sorumluluk bile almıyor. Loyd şutlarda istikrarsız. Bugün 5/5 atar, yarın 0/5 atar.

Fb'de Quigley, Lavender ve Olcay iyiydi.

Euroleague'de hiçbir ümidim yok, yarı final oynarsak bu kadroyla başarılı sayarım. Ligde normal sezon liderliğini almak lazım, yoksa şampiyonluk gider.

Son düzenleme:
Üst Alt