Tobol Geliyoruz...Tallin Geliyoruz... | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tobol Geliyoruz...Tallin Geliyoruz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bugünkü oynanan futbol ve alınan skorun ardından şampiyonluk yarınlara kaldı. 2-0'dan 3-2 maç çeviren Beşiktaş, 5 puan önde yer alan Bursaspor ve tabiki de Galatasaray'ı devirerek şaha kalkmış bir Fenerbahçe'yi kalan 7 haftada (Hatta onlar için 6 haftada) geçmek imkansız. 3'ünü birden geçmek bana göre imkansız. 2'sini geçmek de çok zor. Yani Şampiyonlar Ligi de hayal gibi görünüyor. Bu deplasman performansıyla 4. sırayı bile kaptırma tehlikesi var diye düşünüyorum ama büyük ihtimalle 4. bitirecek ligi Galatasaray ve üst üste 4. kez UEFA Kupası'na katılacak gelecek sezon.

Kupayı Trabzonspor'un alacağını farzedersek ligi 4. bitiren Galatasaray sezonu yine 15 Temmuz'da yaz sıcağında açacak diğerleri tatil yapadursun. Tobol'lar, Netanya'lar, Tallin'lerle oynayarak ve fark atarak yine kendini kandırmaya devam edecek Galatasaray taraftarı Ağustos 2010 günlerinde...

Cevap: Tobol Geliyoruz...Tallin Geliyoruz...

Emrah sen beni güldürdün Allah da seni güldürsün inşallah. Yahu konuyu görünce sene başında açılmış bi konuya şimdi yeniden mesaj yazıp sitem yapıyosun zannetmiştim :)

"Aslantepe'de 52 bin kişi önünde büyük randevu!!! galatasaray - bellinzona" :)

Güleriz ağlanacak halimize :)

Emrah sen beni güldürdün Allah da seni güldürsün inşallah. Yahu konuyu görünce sene başında açılmış bi konuya şimdi yeniden mesaj yazıp sitem yapıyosun zannetmiştim :)

"Aslantepe'de 52 bin kişi önünde büyük randevu!!! galatasaray - bellinzona" :)

Güleriz ağlanacak halimize :)

5 atarlar artık.. uff mesaj yazdırmayın bana artık bu gece.. sinirler sigorta şeklinde atıyor.. hadi iyi geceler.

Aslinda sezon basi böyle bes para etmez takimlara karsi sov yapinca oyuncularimiz gaza gelip, gercekleri görmemezlikten geliyoruz. Kendimizi kandirip duruyoruz.

Ve en kötüsü de, sadece bir taraftar degil, yönetim, TD ve futbolcular da gercek dünyadan kopuyor.

Geçen hafta da Bursa ile aramızda 5 puan fark vardı. Bugün de 5 puan fark var. Siz skor taraftarısınız. Siz Fenerbahçe'yi yenelim başka bişey istemem diyen taraftarsınız. Kıvıran siz olacaksınız er yada geç.

Geçen hafta da Bursa ile aramızda 5 puan fark vardı. Bugün de 5 puan fark var. Siz skor taraftarısınız. Siz Fenerbahçe'yi yenelim başka bişey istemem diyen taraftarsınız. Kıvıran siz olacaksınız er yada geç.

Ben 3-4 sezon öncesine kadar deli gibi bir Galatasaray aşığıydım. Galatasaray'a en ufak bir söz söyleyenle kavga ederdim hem de öyle sözle falan değil, yumrukla, tekmeyle. Ama arkası gelmez Fenerbahçe yenilgileri nedeniyle artık sadece Fenerbahçe maçlarını düşünen sadece o maçları bekleyen bir taraftarım Avrupa maçları haricinde. Tüm maçları izlerim ligdeki, kupadaki ama Fenerbahçe ile olan maçlar haricinde sanki İngiltere liginden, İtalya liginden maçlar izler gibi izliyorum son 3-4 yıldır lig maçlarını. Soğutuldum çünkü fb yenilgileri yüzünden. Artık light bir taraftarım. Şampiyonluk sevinci de umrumda değil. Ancak Avrupa'da başarılı olursa mutlu olurum Galatasaray'dan. Skor taraftarlığıysa bu kabul ediyorum. Öyleyim. Hatta kendim söylüyorum. Light bir Galatasaray taraftarıyım yarından itibaren..

Toboldan çekiniyorum rakip Tallin olursa banko biz geçeriz turu...

Ne de olsa ruhuyla oynayan futbolcularımız var..

Ben 3-4 sezon öncesine kadar deli gibi bir Galatasaray aşığıydım. Galatasaray'a en ufak bir söz söyleyenle kavga ederdim hem de öyle sözle falan değil, yumrukla, tekmeyle. Ama arkası gelmez Fenerbahçe yenilgileri nedeniyle artık sadece Fenerbahçe maçlarını düşünen sadece o maçları bekleyen bir taraftarım Avrupa maçları haricinde. Tüm maçları izlerim ligdeki, kupadaki ama Fenerbahçe ile olan maçlar haricinde sanki İngiltere liginden, İtalya liginden maçlar izler gibi izliyorum son 3-4 yıldır lig maçlarını. Soğutuldum çünkü fb yenilgileri yüzünden. Artık light bir taraftarım. Şampiyonluk sevinci de umrumda değil. Ancak Avrupa'da başarılı olursa mutlu olurum Galatasaray'dan. Skor taraftarlığıysa bu kabul ediyorum. Öyleyim. Hatta kendim söylüyorum. Light bir Galatasaray taraftarıyım yarından itibaren..

Büyük başarıların ardından gelen bu sonuçlar çoğu Galatasaray taraftarının senin gibi hissetmesine neden oldu. Ne olursa olsun armanın peşindeyiz. Aslantepe eski günlerimize döndürecek bizi. Buna inanıyorum. Belki stadı çok abartıyormuşum gibi gelebilir. Ama oradaki atmosfer camiaya yeni bir ivme kazandıracak.

Beyler atamayana atarlar felsefesı gene devreye girdi.Yapcak bisi yok.Yatın yahu.

Çok gzüel yorumlamıssın meriç renktaş teşekkürler...

İyide zaten kimse şu an Bursaspor'dan korkmuyor ki...

Herkesin korkusu fenerin 2 puan önümüze geçmesi ve fenerin zor maçlarını kendi evinde oynayacak olması yani birden sezon boyunca kötülediğimiz fenerbahçenin şampiyonluk şansı doğdu hemde deli gibi daha Ankaraspor'dan bedava 3 puanını almadı fener...

Zaten bugünkü oyunu gördükten sonra bizim şampiyonluk şansımızın olduğunu düşünen arkadaşlara iyimserliklerinden dolayı saygı duyuyorum

Sen değilmiydin yahu daha geçen hafta;fenere yine yenilirsek GS yi desteklemeyi bırakacağım diyen?

Ne oldu?Hemen büyük taraftar mı oldun?

İyide zaten kimse şu an Bursaspor'dan korkmuyor ki...

Herkesin korkusu fenerin 2 puan önümüze geçmesi ve fenerin zor maçlarını kendi evinde oynayacak olması yani birden sezon boyunca kötülediğimiz fenerbahçenin şampiyonluk şansı doğdu hemde deli gibi daha Ankaraspor'dan bedava 3 puanını almadı fener...

Zaten bugünkü oyunu gördükten sonra bizim şampiyonluk şansımızın olduğunu düşünen arkadaşlara iyimserliklerinden dolayı saygı duyuyorum

Bana kimse Beşiktaş'ın Kadıköy'den puan alamayacağını söyleyemez. Çatır çatır aldı , alır.

Bana kimse haftaya Kayserispor'un Fenerbahçe'den puan alamayacağını söyleyemez. Çatır çatır alır , aldı. Kadıköy'ü falan yok bu işin. Kadıköy'de kaç puan kaybetmiş bi bak bakalım. Denizlispor'u zor yendiler evlerinde. Düşmesine ramak kalmış Diyarbakır'a takıldılar.

İnanmıyorsanız gölge etmeyin hakkaten. Zor maçlarımızı kötü de olsa bitirdik. Şampiyonlar Ligi'ne gidecek gücümüz var. Hocasız Sivasspor ile bir seriye başlayacağız. Polat ve yönetimi bunun üstünde çalışıp 7 de 7 motivasyonu sağlamalı.

Emrah senin bu konu açma durumlarına bir çare bulmak lazım.Aynı tip konulardan açıp açıp duruyorsun ve hepsinde de aynı şeyi söyleyip tartışıyoruz.

Anlık düşüncelerini yazmak istersen Twitter'i öneriyim sana.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt