Tobol Maçı 19:30'da NTV'de


https://www.ntvmsnbc.com/id/24983848/FC Tobol-Galatasaray UEFA Avrupa Ligi ön eleme turu maçı yarın 19.30'da canlı yayınla NTV'de.adsads.jpg
Tobol-Galatasaray maçı NTV'de
Frank Rijkaard yönetimindeki Galatasaray'ın bu sezonki ilk resmi maçı NTV'de. Sarı-kırmızılıların yarın Kazakistan temsilcisi Tobol ile oynayacağı UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turu maçı, saat 19.30'da NTV'den canlı olarak ekrana gelecek.
Galatasaray, UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turu ilk maçında yarın Kazakistan'ın FC Tobol takımı ile deplasmanda karşı karşıya gelecek. TSİ 19.30'da başlayacak olan mücadele NTV'den canlı olarak yayınlanacak.Karşılaşma öncesi Sergen Yalçın ve Hakan Ünsal, Galatasaray'ın yeni transferlerini değerlendirecek, NTV Spor Galatasaray Muhabiri Özgür Buzbaş Kazakistan'dan canlı bağlantılarla maç heyecanını aktaracak.Karşılaşmayı Ercan Taner anlatacak, Rıdvan Dilmen yorumlarını izleyicilerle paylaşacak.
 
Cevap: Tobol Maçı 19:30'da NTV'deGüzel haber.Şifre mifre yok arkadaşlar, o sadece başka ülkelerdeki yayın hakları olan maçlar için uygulanıyor. (İspanya ligi gibi)
 
Cevap: Tobol Maçı 19:30'da NTV'deTobol-Galatasaray maçı NTV'deFrank Rijkaard yönetimindeki Galatasaray'ın bu sezonki ilk resmi maçı NTV'de. Sarı-kırmızılıların yarın Kazakistan temsilcisi Tobol ile oynayacağı UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turu maçı, saat 19.30'da NTV'den canlı olarak ekrana gelecek.Galatasaray, UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turu ilk maçında yarın Kazakistan'ın FC Tobol takımı ile deplasmanda karşı karşıya gelecek. TSİ 19.30'da başlayacak olan mücadele NTV'den canlı olarak yayınlanacak.Karşılaşma öncesi Sergen Yalçın ve Hakan Ünsal, Galatasaray'ın yeni transferlerini değerlendirecek, NTV Spor Galatasaray Muhabiri Özgür Buzbaş Kazakistan'dan canlı bağlantılarla maç heyecanını aktaracak.Karşılaşmayı Ercan Taner anlatacak, Rıdvan Dilmen yorumlarını izleyicilerle paylaşacak.
 
Cevap: Tobol Maçı 19:30'da NTV'deyedeklerle cıkıcaz hatta paf takımla diyebiliriz tereddütlerim vardı şimdi iyice arttı ntvde alınca tromso aklıma gelio:eek:
 
Cevap: Tobol Maçı 19:30'da NTV'deevet arkadaşlar şifre koyacak olsalar yayın hakkını niye alsınlar kaç kişi izlerki ulusal kanaldan verdiklerine göre şifresiz ya süpe rhaber
 
Üst Alt