Tofaş Serçe'yi Tavsiye Ediyor Musunuz ?


Dalga konusu olmasın ciddiyim :D kullananlardan yorumlar bekliyorum danıştıklarım hep az yakar masrafı çok az temizini bulursan al diyorlar ?
 
Cevap: Tofaş Serçe'yi Tavsiye ediyormusunuz ?Gavuristan'da buyudugum icin Tofas'i uzun sure seker markasi saniyordum. Tofita gibi birsey.
 
Cevap: Tofaş Serçe'yi Tavsiye ediyormusunuz ?Alma. Net söylüyorum. Paranı biriktir dişini sık başka araç al. Çünkü o kuş serisi araba değil. Karton.
 
Cevap: Tofaş Serçe'yi Tavsiye ediyormusunuz ?Serçe'ye vereceğin parayaPS3+GT5+LOGITECH G27 set al Serçe'den daha çok zevk almazsan birşey bilmiyorum.
 
Cevap: Tofaş Serçe'yi Tavsiye ediyormusunuz ?96 Doğan SLX ilk adam akıllı kullanmaya başladığım arabaydı, çok bağlanmıştım o arabaya :D
 
Cevap: Tofaş Serçe'yi Tavsiye Ediyor Musunuz ?benım arkadaş aldı en son baktıgımda kapıyı içerden iple baglamıştı kapıda çok az açıklık var o açıklıktan beyaz bi ip görünüyoaraba duruyo yerinde gerek yok bence
 
Cevap: Tofaş Serçe'yi Tavsiye Ediyor Musunuz ?herkes olumsuz başladı olumsuz gidiyor olumlu birşey söyleyende yok banada giydirirler diye :asd:
 
Cevap: Tofaş Serçe'yi Tavsiye Ediyor Musunuz ?ben 89 yeni kasa şahinde öğrendim direksyonu öğrenmek için en ideal araçtır bence...
 
Cevap: Tofaş Serçe'yi Tavsiye Ediyor Musunuz ?Arkadaş manyak mısın?Kafayı mı yedin?Alma araba falan yasak sana
 
Üst Alt