TOKİ başkanı Erdoğan Bayraktar İstifa etsin ! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TOKİ başkanı Erdoğan Bayraktar İstifa etsin !

Bugün çok talihsiz olaylar yaşadık. Ama bu olayların yaşanacağı daha önceden belliydi. GSGM başkanı Mehmet Atalay tarafından Stad Fenerbahçenin hakkı diyerek aslında açılışta neler olacağının habercisi gibiydi.

Spor: O stat Fenerbahçe'nin hakkı! haberi, Fenerbahçe, Galatasaray, Mehmet Atalay, Süper lig

Fenerbahçe, stadyum konusunda haklı. Yaptığı yatırımı ödüllendirmek için onlara ekstra muamele yapmak gerekir. Kulüpleri daha üretken hale getirmek lazım. Devletin arazileri ne kulüplere ne de kişilere peşkeş çekilmemeli. Fenerbahçe Stadı’nın devlete bir kuruş yükü olmadı. Fenerbahçe Kulübü, stadını kendi yaptığı için harcadığı para arazinin fiyatından düşmeli. Ama Galatasaray, stadını devlete yaptırdığı için arazinin fiyatı normal seviyede olmalı. Bir kuruş para harcamadığı bir stat için Galatasaray’a ayrıcalık tanınabilir mi? Tabii ki tanınamaz.

Bu hadsizliğe gereken cevap verilmedi. Ne yönetim tarafından ne taraftar tarafından. E hal böyleyken, TOKİ başkanı Erdoğan Bayraktar, Galatasaray'ın açılış maçında, Galatasaray taraftarına kabadayılık yapmaya çalıştı.

Hatta Galatasaray'a ve yönetimine Salladı.

SAmiyendeki hatta Seyrantepedeki kira şartlarını yerine getiremeyen bir klübe stad yaptık.

Bunu provakatif şekilde söyledi hem de. Olay showa dönüştü

BİİİZZZ YAPTIKKKK

BİZZZ YARATTIK

BİZZ

Afedersiniz ama, Galatasaray stadında Galatasaray' a sallarsan, olayacağı bu! Yuhlayanların ciğerine sağlık.

Adnan Polat ve ekibi rezil bir işe daha imza attılar.

Toki başkanı kimki konuşturursun?

Başbakan gelir, Cumhurbaşkanı gelir, MEclis Başkanı gelir. Ama maçı seyrederler. Birşey yapmadan bu kişileri yuhlamak yanlıştır

Ama Toki başkanı gibi kimin maşası olduğu belli bir kişi, Galatasaray'a sallarsa, o kişiye haddini bildirmek de Galatasaraylılığa yakışır.

Başbakan gelir gider, Genel kurmay başkanı gelir gider, Galatasaray başkanı gelir gider, Toki başkanı gelir gider. Ama Galatasaray daimidir.

Galatasaray kültüründe Biat yoktur.

Adnan Polat Galatasaray yerine başkalarına biat etsin şimdi. Zaten herkes ne olduğunu anladı.

Not: konu yanlış yere açıldıysa taşınmasını istiyorum

Cevap: TOKİ başkanı Erdoğan Bayraktar İstifa etsin !

Adnan Polat, kendisine ve klübüne sallayan Toki Başkanı hakkında tek kelime etmezken;

''Stadın yapımı için Sayın Başbakan çok büyük bir gayret sarfetti. Devletin bütün imkanlarını harekete geçirdi ve biliyorum ki bu işi canı gönülden severek yaptı. Neticesinde muhteşem bir stadı bize kazandırdı. Davetimizi kabul edip açılışa da teşrif etti. Ancak burada kendisine Galatasaray taraftarı dahi diyemeyeceğim bazı insanların yapmış olduğu tepkiler nedeniyle doğal olarak stattan ayrılma mecburiyeti hissetti ve ayrıldı. Kesinlikle böyle bir şeyi hiç haketmedi. Bizim Galatasaray örf ve adetleri içerisinde Sayın Başbakanımızı burada çok iyi ağırlamamız gerekiyordu. Ama maalesef yapamadık. Burada tepki yapan kesimi de ben Galatasaraylı olarak addetmiyorum. Zaten yarın yönetim kurulumuzu toplayıp, bununla ilgili ne gerekiyorsa yapacağız. Çünkü kimsenin bunu yapmaya hakkı yok. Ben şahsen Galatasaray camiası adına Sayın Başbakanımızdan özür diliyorum. Hiç hak etmediği bir muameleye tabi kaldı.''

Bana Tokinin yaptıgı bir tane düzgün iş gösterin. Her işleri rezil zaten.

Polat'a zaten öyleyecek söz bulamıyorum. Git ve onurunu kurtar Polat!!!

Hadsizlik, saygısızlık. Bir insan daha fazla küçültemez kendisini.

Benim takıldığım tek nokta, sanki ilk defa ıslıklanıyorlar. Bu kadar alınganlık göstermelerine şaşırdım. Kulüp başkanları zaten bir olay çıksa da gitsek diye fırsat kolladıklarından eminim.

Kürsü'ye inipte, binlerce kisinin icinde, hic kimseyi asagilamaya hakki yoktu.

TOKİ başkanına tepkimizi verelim, ASY ye geri dönelim

Bugün Aslantepenin açılışında çok tatsız şeyler oldu

yapılan protestolar belki tatsız hatta gereksiz olabilir

ama ortada br gerçek var

Toki başkanı olacak zat-ı muhteremin açıklamaları yenilir yutukur cinsden değil

Evet yapımda emekleri çok olabilir

ama stadın açılışında bu kadar sert uslubla bunu söylemek resmen aşağılamadır

biz böyle bir sadakaya muhtaç gösteriliyoruz

Bir G.saray lı olarak bu konuşma kanıma dokundu

içimden geçen keşke dönsek yeniden mabede, bu stad da TOKİnin elinde patlasa diyorum

biz kimseye muhtaç bir camia değiliz

kimseye göbek bağımız olmaz

kimseye eyvallah etmeyiz

alın stadınızı ibb ye maç yaptırın

Bize ASY yeter

Adnan Polat 'ın özür dileyeceği belli oldu, iş adamıdır dileyecektir. Ama Toki Başkanı da açılış gecesinde Galatasaray 'a salladığı için çıkıp özür dilesin bari.

Galatasaray camiası seni hep nefretle anacak TOKİ 'min başkanı.

Artık rahat rahat uyuyabilirsin bu gece. :mad:

Cevap: TOKİ başkanına tepkimizi verelim, ASY ye geri dönelim

pire için yorgan yakmaya gerek yok bence bu taraftar neleri unuttu bunlarıda unuturuz biz peh

Kim Takar TOKİ BAŞKAN'ını...

Dün varmıydı Bayraktar...

Yarın olacak mı...

Hele zırtonun biri için Şu güzelim stad bırakılırmı...?

Benim için x kişi yaptı, y kişi yaptı, z kişi istifa etsin önemli değil.

Herkes gözden bir şeyi kaçırıyor. Tamam Galatasaray baki kalır ama bu yapılan rezilliklerle anılacak tek isim yine Galatasaray olacaktır. İşte deminden beri bunun acısıyla kıvranıyorum.

Eğer başbakan ıslıklanmıyor olsaydı belki de Toki başkanı çıkıp böyle konuşmayacaktı. Ateş fitili yaktı, doğal olarak barutla temas etti. Patlamada zarar gören tek kurum/isim de Galatasaray oldu.

Çok yanlış işler yapıldı. Yönetim tarafından.

Başbakanın ıslıklanması elbette yanlıştı ama orada hertürlü insan ve diğer görüşte insanlar var. Herkesin aynı görüşte olması zaten imkansız. Yani bu işte bile bile lades denildi gibi geliyor bana.

Ali Sami Yen'i biran önce yıksınlar da böyle saçma fikirler çıkmasın.

Adam içine etti açılışın. Sanki Polat çıkıpta ben yaptım Galatasaray yaptı dedi stadı her yerde Başbakanımız olmasa bu işin altından kalkamazdık diyip durdu. Aylarca sustun sustun bu geceyimi buldun be adam. Varsa içinde bir ukde çık yarın bir kanala açıkla. Sanki Taraftar konuşmasını koyun gibi oturup dinleyecek sandı taraftar bu adama tepkisinde yerden göğe kadar haklıydı.

Benim için x kişi yaptı, y kişi yaptı, z kişi istifa etsin önemli değil.

Herkes gözden bir şeyi kaçırıyor. Tamam Galatasaray baki kalır ama bu yapılan rezilliklerle anılacak tek isim yine Galatasaray olacaktır. İşte deminden beri bunun acısıyla kıvranıyorum.

Eğer başbakan ıslıklanmıyor olsaydı belki de Toki başkanı çıkıp böyle konuşmayacaktı. Ateş fitili yaktı, doğal olarak barutla temas etti. Patlamada zarar gören tek kurum/isim de Galatasaray oldu.

Her mesajında olduğu gibi bu mesajında da %100 katılıyorum Adem.Fitili yakan da biz olduk.Suçumuzu biraz kendimizde arayalım.

Üst Alt