Toki'den Dev Stad Projeleri | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Toki'den Dev Stad Projeleri

Galatasaray'a tahsis edilen 52 bin seyirci kapasiteli Seyrantepe Spor kompleksini tamamlayan Toplu Konut İdaresi (TOKİ), 8 ilde toplam 211 bin seyirci kapasiteli 9 stadyum daha yapımını programına aldı. İŞTE O İLLER VE STATLARIN KAPASİTELERİ...

AFYONKARAHİSAR: 15.000 | İhale kapsamında, Afyonkarahisar'da 15 bin kişilik stadyum yanında, bin kişi kapasiteli kapalı spor salonu, yarı olimpik yüzme havuzu, müstakil atletizm sahası, su kayağı tesisi, 10 adet futbol sahası, 2 adet kapalı tenis kortu, 2 adet açık tenis kortu yapılıyor.

SİVAS: 33.000 | TOKİ; Sivas''ta 33 bin seyirci kapasiteli stadyum ve spor kompleksi yapacak.

TRABZON: 40.000 | Trabzon'da 40 bin seyircili stadyum yanında, 3 bin seyircili kapalı spor salonu, 1 adet doğal 1 adet sentetik yüzeyli çim futbol sahası, 6 adet açık tenis kortu, 1 adet 3 bin seyircili merkez tenis kortu, 3 doğal yüzeyli futbol sahası, birer adet açık basketbol, voleybol ve tenis sahası bulunan kamp eğitim merkezi yapılacak.

GAZİANTEP: 33.000 seyirci kapasiteli stadyum yapacak.

ESKİŞEHİR: 30.000 (Tahmini) seyirci kapasiteli stadyum yapacak

MALATYA: 25.000 seyirci kapasiteli stadyum yapacak

MERSİN: 25.000 seyirci kapasiteli stadyum yapacak

HATAY: 25.000 seyirci kapasiteli stadyum yapacak

BATMAN: 15.000 seyirci kapasiteli stadyum yapacak

GSC Özel

Cevap: Toki'den Dev Stad Projeleri

malatya hatay batman ne alaka leş ötesi olur ayrıca antalyaya neden yapılmıyor tamam chp alıyordu hep ama bu seçimlerde akp götürdü yapmaları lazım artık

Stad yapmakla bitmiyor iş.

Alt yapıyı da iyi yapmak lazım. stada ulaşımı çevredeki yaşam alanlarını.

Bakınız TTArena

Şaka gibi.

Her ülke futbolunun başkentinden şampiyon çıkmışken, bizim ülkenin başkent takımlarından birisi şikeyi destekliyor, diğeri ligden düşmek üzere, kullandıkları stad da Ankara'nın en kötü yerlerinden birinde ve gecekondudan farkı yok.

Afyon'a fln çok lazım stad tebrikler. :005:

Şaka gibi.

Her ülke futbolunun başkentinden şampiyon çıkmışken, bizim ülkenin başkent takımlarından birisi şikeyi destekliyor, diğeri ligden düşmek üzere, kullandıkları stad da Ankara'nın en kötü yerlerinden birinde ve gecekondudan farkı yok.

Afyon'a fln çok lazım stad tebrikler. :005:

Afyon´un Oylari tehlikede galiba ;)

Hatay, Afyon, Batman, Malatya'nın üst liglerde takımı yok ama stad yapılacak olması güzel olmuş. Stad takımların yükselişi için önemlidir. Buca Arena yapıldıktan sonra Bucaspor tarihinde ilk kez Süper Lig'e çıktı. Kasımpaşa RTE yapıldıktan sonra Kasımpaşa 41 yıl sonrasında süper lige çıktı. Geçtiğimiz sezon stadında bir sürü yenileme yapan Orduspor süper lige çıktı. Bu takımlarda yükselir. Stad iyidir. Türkiye'nin her yerinde yeni ve modern stad olmalı. Zamanla her yere yapılmalı. Sivas ilk çıktığında stadının halini hatırlayın böyle statlarda maç mı yapılır diye soruyorduk birbirimize, yarın öbür gün Afyon yükselişe geçip Süper Lig'e çıksa hangimiz isteriz kötü bir stadyum görmeyi.

afyon'da 4 kişi yaşıyor zaten stad yapsan ne olur yapmasan ne olur ?

adalya dinlenme tesisleri rulez

Stad yapılması gereken şehirler bana göre; Trabzon , Bursa , Antalya , Eskişehir , Ankara , Gaziantep , İzmir en başta bu şehirlere yapılması lazım ki zaten yapılacak diye biliyorum.

Tribünde maç izleyen taraftar ortalamaları üzerine mesai yapmalı, mevcut kapasite dolup taşıyorda bizim mi haberimiz yok? Kayseri Kadir Has Stadı örneği mesela...

Stad yapılması gereken şehirler bana göre; Trabzon , Bursa , Antalya , Eskişehir , Ankara , Gaziantep , İzmir en başta bu şehirlere yapılması lazım ki zaten yapılacak diye biliyorum.

Bencede.

tamam Afyona Batmanada yapılsın ama en önemli şehirleri es geçmişler.saçma olmuş

Hep olan yerleri yükseltmeye çalışırsan diğer yerler ne olacak.İlk önce olmayan yerlere yapmak lazım bence.

Üst Alt