Tolga Çevik: "Taffarel'in gittiğini 2009'da öğrendim" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tolga Çevik: "Taffarel'in gittiğini 2009'da öğrendim"

Fuat Akdağ ve Rıdvan Dilmen'in konuğu Komedi Dükkanı'nda başarılı bir performans sergileyen Tolga Çevik'ti.

tolga600_YHUKH.jpg

Fuat Akdağ ve Rıdvan Dilmen'in yer aldığı Not Defteri adlı programa bu hafta Tolga Çevik konuk oldu. Komedi Dükkanı adlı programla büyük üne kavuşan Tolga Çevik izleyenleri esprileriyle kırıp geçirdi. Galatasaray taraftarı olduğunu söyleyen ünlü komedyenin futboldan uzak kalması program boyunca karşılık birçok espriye sebebiyet verdi.

Taffarel'in Galatasaray'dan ayrıldığını 2009 yılında fark ettiğini söyleyerek futbola ne kadar uzak olduğunu anlatan Tolga Çevik zamanı olmadığını ve futbolda geri kaldığını ifade etti. Galatasaraylı Tolga Çevik "Futbol oynar mısın? sorusuna ise "Solağım ve sol ayağımı en son 1986 yılında kullandım, yıpratmak istemiyorum" esprisiyle cevap verdi.

Fanatik bir Galatasaraylı olmamasına karşın takımının son durumu hakkında çok üzgün olduğunu kaydeden ünlü komedyen yabancı futbolcu sayısının çok fazla olduğu yorumunda bulundu. Çevik "Teknik direktör tamam ama bu kadar fazla yabancı futbolcuya karşıyım. Takımdaki Türkler ne kadar artarsa başarı da doğru orantılı artar" diye konuştu.

Tolga Çevik NTV Spor'da projeleri hakkında bilgi verirken "Komedi oynayan bir oyuncunun ülkemizde sert bir rolde oynaması çok zor" diye ifade ederken hayatın mutluluk reçetesi olarak devamlı gülmeyi önerdi.

NTVSpor.net

Cevap: Tolga Çevik: "Taffarel'in gittiğini 2009'da öğrendim"

Çok başarılı bir komedyen, takımı fazla takip etmemesine rağmen iyi bir Galatasaraylı.:)

Çok çok başarılı bir oyuncu,hatta en iyilerden ama vasat bir komedyen.Biraz da cem yılmaz kokuyor esprileri.Çok seviyoruk o ayrı tabi.

Çok çok başarılı bir oyuncu,hatta en iyilerden ama vasat bir komedyen.Biraz da cem yılmaz kokuyor esprileri.Çok seviyoruk o ayrı tabi.

Cem Yılmaz kokusu akrabalığından dolay insnların zihinleinde canlanıyor...Hemen hemen tüm bölümlerini izledim komedi dükkanının hiçte öyle taklit espriler görmedim duymadım...

İlk aklıma gelen "zigon" esprisi mesela ters çevirip 4 kişi vs....Daha çok vardır tabi.

Neyse bu onu kötülemek için söylediğim birşey değil zaten,seviyoruz kendisini.

Tolga Çevik :) çok başarılı adam.. Dediklerine katılıyorum ne kadar türk olursa o kadar başarı oranı artar..

ya programi izleyin bi mutlaka.. bir ara guus hiddink muhabbeti geciyor yerlere yatarsınız.. taffarel olayı onun yanında hiç kalır :D

cem yılmazda fenerli ama takımdan adam sorsanız hala uce ve okochayı bilirim der :)

futbol bazı insanlara gerçekten çok uzak..

Üst Alt