Tolga Ciğerci: "Bu sene şampiyon olacağız ve 4.yıldızı takacağız" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tolga Ciğerci: "Bu sene şampiyon olacağız ve 4.yıldızı takacağız"

640x360_cde9ca9a-5b45-449a-8af2-e2113d5e44f1.jpeg

Fenerbahçe'nin oyuncusu Tolga Ciğerci bu sene şampiyon olup 4.yıldızı takacaklarını iddia etti.

"Bana sorarsanız ben hissediyorum bu sene şampiyon olacağız ve 4.yıldızı takacağız. Burda bana verilen desteğe sahada karşılık vereceğim. Ali Koç başkanımıza teşekkür ederim."

"Şutlarımın nasıl olduğunu diğer takımdan biliyorsunuz. Bu sene şutlarımı ve gollerimi göstereceģim"

Ekli dosyayı görüntüle 56771

Fenerbahçe'nin oyuncusu Tolga Ciğerci bu sene şampiyon olup 4.yıldızı takacaklarını iddia etti.

"Bana sorarsanız ben hissediyorum bu sene şampiyon olacağız ve 4.yıldızı takacağız. Burda bana verilen desteğe sahada karşılık vereceğim. Ali Koç başkanımıza teşekkür ederim."

"Şutlarımın nasıl olduğunu diğer takımdan biliyorsunuz. Bu sene şutlarımı ve gollerimi göstereceģim"

1- Diğer takımlar dediğin kim
2- dördüncü yıldızı daha kaç kere alıcan ..

diğer takımlar derken almanyadakilerden bahsediyordur bizde bursa macı dısında öyle sutlu mutlu top mu oynadı

edit. gerçi var bitandaha

1566244394305.png

Bu hangi şuttan bahsediyor şu kale neredeyse boşken kaçırdığı gol var ondan mı bahşediyor. Şüphelendim şimdi bilerek mi atmadı acaba şikeci.
Hayatında 3 tane golü var anasını satim sorsan kendinin Gerard sanıyor.
Ligde 8 maçın üzerine çıkarsa kaleyi bulan şutu olursa izleriz tabi

Şuursuz kendini hala Avrupa'da zannediyor...
Şampiyon olup 4. yıldızı alacakmış, bu Anadolu takımı ile mi? Anca Ülker Halley görselinde görürsün... :emrah:

Üst Alt