Tolga Ciğerci İlk 11'e! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tolga Ciğerci İlk 11'e!

214603_33.png

Galatasaray, Süper Lig'in 9. haftasında oynanacak olan Fenerbahçe derbisinin hazırlıklarını sürdürürken Cimbom'a Tolga Ciğerci'den müjdeli haber geldi.

Galatasaray'ın bu akşam yaptığı taktik antrenmanın tamamına FutbolArena'nın dün özel haberi ile duyurduğu gibi Tolga Ciğerci yer aldı.

Tudor'un derbide sahada olmasını istediği başarılı futbolcu bu akşam idmana çıktı. 3 haftadır sahalardan uzak kalan ve sakatlığının izlerini tamamen üzerinden atan Tolga Ciğerci, bu akşamki idmanın tamamında takımla çalışırken, Tudor formda oyuncunun performansına tam not verdi.

Tolga Ciğerci, Futbol Arena'nın aldığı bilgiye göre derbide sahada olacak.

Futbol Arena

GSCimbom Portal

Sakatlık sonrası dönüşleri pek iyi olmuyor Tolga’nın. Geçen sene de sakatlık sonrası pek iyi dönmemişti.

O açıdan Tolga konusunda çekimserim.

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Tolga öyle Feghouli gibi tekniği yeteneği ile iş yapan bir adam değil formuyla kondisyonu ile iş yaparsa yapar ki bu yüzden sakatlık sonrası dönüşleri kötü oluyor

Yine yeniliyorum Tolga elbet bir yerde patlayacak ya kronik sakatlığı devreye girer ya şansı bu kadar yaver gitmeyince hücum anlamında ne kadar kısır bir topçu olduğu ortaya çıkar mecbur Garry 'ye filan kalırız yine

Ki bence fb maçına kadar tam anlamıyla hazır bile olmayacak Tolga boş yere tartışıyoruz bunları

Sakatlık dönüşü iyi olmuyor denmesi ezbere bir düşünce. En iyi haliyle merkezde oynat yine beklenileni karşılamayacak muhtemelen. Şuan ki mevkisinde aldığı sorumluluk ve görevler çok daha farklı. Oynarsa eğer kilit isimlerimizden birisi olacaktır.

Tolga bu sezon geçen seneki gevşekliği üzerinden atmış gibi inşaallah. En azından ihtiyaç halinde sonradan girerek de olsa fayda sağlayabilir. Mevcut kadroda iyi bir Tolga' ya her zaman ihtiyaç var...

Tolgadan bi yol olmaz.
Karşı takım Gomis-Belhanda-Feghouliyi tutmaktan bunu ipleyen olmuyor. Bu da boşta kalıp gol atıyo işte

2.000.000 Euro(€) para kazanmakta.

Tolgadan bi yol olmaz.
Karşı takım Gomis-Belhanda-Feghouliyi tutmakta n bunu ipleyen olmuyor. Bu da boşta kalıp gol atıyo işte

Yahu ne boş yorum atıyorsun sende her yorumun aynı bom boş , gol atmak önemsiz bişey mi ? tolga olunca savunmada daha iyi oluyoruz , yaptığımız pres daha etkili ve hızlı oluyor , orta saha üstünlüğümüz daha fazla oluyor + olarak tolganın gol attığı maçların sadece birinde feguli oynadı oda sonradan oyuna girdiği bursa yani tolganın 4 golünde feguli sahada yoktu rakip tutuyormuşta boşta kalıyormuş adam koşuyo , mücadele ediyo , fırsat kovalıyo ve gol vuruşu iyi olmamasına rağmen 5 gol attı şu yönlerini geliştirsin vs desen yine anlarım ama gelmişsin içi bom boş bir yorumla adamı gömüyorsun.

Tolgadan bi yol olmaz.
Karşı takım Gomis-Belhanda-Feghouliyi tutmaktan bunu ipleyen olmuyor. Bu da boşta kalıp gol atıyo işte

Sende ciddi form düşüklüğü seziyorum İbrahim'cim.

Yahu ne boş yorum atıyorsun sende her yorumun aynı bom boş , gol atmak önemsiz bişey mi ? tolga olunca savunmada daha iyi oluyoruz , yaptığımız pres daha etkili ve hızlı oluyor , orta saha üstünlüğümüz daha fazla oluyor + olarak tolganın gol attığı maçların sadece birinde feguli oynadı oda sonradan oyuna girdiği bursa yani tolganın 4 golünde feguli sahada yoktu rakip tutuyormuşta boşta kalıyormuş adam koşuyo , mücadele ediyo , fırsat kovalıyo ve gol vuruşu iyi olmamasına rağmen 5 gol attı şu yönlerini geliştirsin vs desen yine anlarım ama gelmişsin içi bom boş bir yorumla adamı gömüyorsun.

Seni de gençliğime benzetiyorum Hidayet :)

Alnuma yazdu kader, silemedum. Ağladum ağladum hiç gülemedum.

:asd22:

Son düzenleme:
Önde baskı ile başlamamız lazım ki bu kesinlikle Selçuk ile olmaz, Tolga'nın koşularına kesinlikle ihtiyacımız var. Koşsa yeteceği bi maç olacak zaten öyle tahmin ediyorum ki.

Sende ciddi form düşüklüğü seziyorum İbrahim'cim.
Yok hacım yav ben bu oğlana geldiğinden beri ifritim.Aldığı maaştan ve almancı olmasından kaynaklı olabilir.Bu sezonki yaptıklarıyla iyi paraya satabilsek keşke.
Sahada pas hatası yapmada üstüne olmuyor, takım vasat olunca bu daha kötü oluyor. Golü kokluyor olabilir de ben beğenmiyorum bu adamı.
Fener maçında kurtarıcı golü falan atar belki de benim fikirlerim yine değişmeyecek kendisine karşı.

katilmiyorum_496097.png

Üst Alt