Tolga Ciğerci Islıklandı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tolga Ciğerci Islıklandı!

tolga-cigerci-her-al-b69bb780cb0abac00d63.jpg

Spor Toto Süper Lig'in 25. haftasında Galatasaray deplasmanda Trabzonspor ile karşılaştı. Mücadelede etkili bir performans gösteremeyen ve son zamanlarda taraftarlar tarafından büyük tepki toplayan Tolga Ciğerci, oyundan çıkarken ıslıklandı.

Karşılaşmanın 80. dakikasında Sinan Gümüş, Tolga Ciğerci'nin yerine oyuna girdi. Bu değişiklik sırasında deplasmanda takımlarını desteklemek için tribünde bulunan taraftarlar, performansı nedeniyle eleştirilen Galatasaray'ın sezon başı transferi Tolga Ciğerci'yi ıslıkladı.

Taraftarlar ayrıca Dursun Özbek ve yönetimine tepki göstererek, "Yönetim istifa" tezahüratlarında bulundular.

Fanatik

PORTAL HABERİ

Tolganın iyi oynadığını söylemek yada tolgayı savunmak gibi bir niyetim yok ancak 3 sezondur selçuğa tek bir laf söylemeyen UltrAptallar tolga cigerciye hemen tepkisini gösterebiliyor.

yetmez ama evet.

aglaya aglaya defolmali bu kulupten.

sadece bu degil. bunun gibi onlarca futbolcu her mac yuhalanmali.

ic sahada mac oldugunda ayaklari titremeli hepsinin.

bide bu adami övenler vardi simdi buna verilen paraya yazik degilmi bu ancak kasimpasada kayseride filan oynar büyük kulüpde ne isi var
eskiden bu tarz transferleri yabanci siniri var diye yapardik elimiz mahkumdu ya tutarsa diye
simdi öyle durumda yok gittiniz bunu neye göre aldiniz neyini izledinizde aldiniz adamda bi numara olsa zaten alman liginde oynuyo havada kaparladi

[FONT=pt_sansregular]Galatasaray, Tolga Ciğerci için Hertha Berlin'e 3 milyon Euro bonservis bedeli ödeneceğini borsaya bildirdi. Oyuncuya ise 3 yıl için toplam 6 milyon Euro garanti ücret verilecek. 24 yaşındaki oyuncunun sarı kırmızılılara maliyeti 9 milyon Euro'yu bulacak.

Öte yandan yapılan bildirimde, futbolcunun 8.000.000 Euro net ödemek şartıyla 2017-2018 sezonu sonunda sözleşmeyi tek taraflı fesih hakkı olduğu duyuruldu.[/FONT]

[FONT=pt_sansregular]NAZİFOĞLU: "TOLGA'YA TEŞEKKÜR EDERİZ"
Galatasaraylı yönetici Levent Nazifoğlu basın toplantısında "Tolga birçok kulüp tarafından isteniyordu, bizi tercih etti. Kendisine teşekkür ederim" dedi.[/FONT]

[FONT=pt_sansregular]"HAYALİM GALATASARAY'DI"
Tolga Ciğerci basın toplantısında ilk olarak "Transferde emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Küçüklükten bu yana hayalim Galatasaray'da oynamaktı. İnşallah Galatasaray'da başarılı olurum" açıklamasını yaptı.[/FONT]

[FONT=pt_sansregular]"FENERBAHÇE'YE GOL ATTIĞIMDA"
Sorulara yanıt veren Tolga Ciğerci, "Hedefim takıma yardım etmek. İnşallah iyi performans sergilerim. Melo ya da orada kim oynadıysa, benim stilim farklı. Kendi stilimi göstermek istiyorum. Fenerbahçe'ye Kadıköy'de gol attığımda hissettiğim fazla bir şey yoktu. Fenerbahçe'ye karşı oynarsam, inşallah yine güzel bir gol atarım. 27 numaralı forma ile oynayacağım" diye konuştu.[/FONT]

[FONT=pt_sansregular]NAZİFOĞLU: "CEZALAR HALA GÜNCEL"
Wesley Sneijder ve Selçuk İnan'ın cezaları hakkında konuşan Levent Nazifoğlu, "Bu cezaların olduğu gerçek, her sene imza karşılığında disiplin talimatları var. İmza karşılığında olmazsa, noter ile yolluyoruz. Bu cezalar var, bu performansla alakalı bir konu, nasıl yönetim bu cezaları verdiyse, affetme yetkisi de var. Bu cezalar şu an günceldir" açıklamasını yaptı.[/FONT]

2 M € alıyor bu deve vay canına
Levent Nazifoğlu (tarih: 09 Ekim 2016)

"Tolga Ciğerci’nin transferinde çok zorlandık. Şöyle bir benzetme yapayım, en az 3 - 4 kere öldü, suni teneffüsle çalıştırdık. Bonservis bedeli 6 milyon Euro’dan başladı. Biz 3 milyon’a aldık. Kulübü Hertha Berlin Tolga’ya yıllık 1.5 milyon Euro’dan 5 yıllık anlaşma önermiş. Şimdi bu oyuncuyu oradan almak için, tabii ki üstünü vermek zorundayız. Taraftarımız şuna baksın, vermişiz bir para, şu anki durumu o verdiğimiz paradan daha mı iyi daha mı kötü."

Eger levent tolga icin bu sozleri sarfetmis ise, gercekten bir lira komisyon yememis bile olsa futbol konusunda asiri bilgisiz anlami cikar ,ne varmis bu adamda bu kadar

ayrica acaba bu herta olayi dogru mu

Üst Alt