Tolga Ciğerci mi, Ceyhun Gülselam mı? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tolga Ciğerci mi, Ceyhun Gülselam mı?

Tolga Ciğerci mi? Ceyhun Gülselam mı?

• Kullanılan toplam oy
    18
  • Anket kapatılmış .
Tolga ayakta zor duran, tekniği olmayan, oyun zekası pişti zekasından düşük, bölgesel 3. lig topçusu kıvamında bir futbolcu. :red::eek:ley:

Ceyhun Gülselam ise kendini stoper olarak da oynayarak kanıtlamış, Mancini'nin göz bebeği bir futbolcuydu. :confused::hat:

Ceyhun derim bu soruya. Belki Tolga'nın çok iyi oynadığı maç sayısı Ceyhun'dan fazladır; ama Tolga'nın rezalet oynadığı maç sayısı da fazladır. Ceyhun düz ve sürekli aynı verimi veren bir herifti. Ayrıca maaşı da ona göreydi.

Son düzenleme:
Bu arada o zamanlar forumda değildim ama Mancini döneminde Ceyhun'un Mancini ile ilgili gizli bilgileri olduğunu düşünürdüm. Kadroya giremeyen adamı ilk 11 de sahaya sürerdi Mancini reis; hayretle izlerdim.

Tolga Cigerci Bundesliga´da neredeyse oynadigi her sene bankoydu. Tek sorunu her zaman sakatlanmasiydi, ama sakatliktan ciktiginda aliyordu yine formayi. Ceyhun iki sene hasbelkader oynayabildi, sakatlik sorunu olmamasina ragmen, bu da bir nevi tayfunun ittirmesi ile.

Üst Alt