Tolga Ciğerci, Milli Takım Kadrosundan Çıkarıldı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tolga Ciğerci, Milli Takım Kadrosundan Çıkarıldı!

5a02144d61361f1298457edd.jpg

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamada, Galatasaray'ın Süper Lig'de Gençlerbirliği ile oynadığı karşılaşmada, sol ayak tabanında yaralanma meydana gelen Tolga Ciğerci'nin, A Milli Takım'ın Romanya ve Arnavutluk maçları aday kadrosundan çıkarıldığı belirtildi.

A Milli Takım’ın Riva’daki kampında sağlık heyetinin yaptığı muayene ve tetkikler sonucunda, Tolga’nın iyileşme sürecinin kamp dönemini aşacağı öngörülerek futbolcunun tedavisini kulübünde sürdürmesinin uygun bulunduğu aktarıldı.

Milli takımda daha önce yine sakatlıkları gerekçesiyle Emre Mor ve Kaan Ayhan aday kadrodan çıkarılmıştı.

[@gamaspor]

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sakatlayıp geri verdiler resmen bu ne arkadaş.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamada, Galatasaray'ın Süper Lig'de Gençlerbirliği ile oynadığı karşılaşmada, sol ayak tabanında yaralanma meydana gelen Tolga Ciğerci'nin, A Milli Takım'ın Romanya ve Arnavutluk maçları aday kadrosundan çıkarıldığı belirtildi.

Kampta sakatlandı sandım bir an, sağol :D

Olur bence. skor yapan 3 oyuncumuzdan biri sonuçta. sadece skorda değil takım için önemli görevler alıyordu kötü oldu. Ama enazından neyse ki ndiaye dönecek bu maçta. Tolga da yetişir belki de.

Bende bu yönde düşünüyorum, Feghouli'nin cezasına eğer 1 maça indirme veyahut erteleme gelirse bu maçta Garry-Feguli kanadı fazla ofansif olur diye düşünüyorum. Peki, Garry yada Feguli seçimi yapılacak o vakit tabi Tolga iyileşirse.

Bende bu yönde düşünüyorum, Feghouli'nin cezasına eğer 1 maça indirme veyahut erteleme gelirse bu maçta Garry-Feguli kanadı fazla ofansif olur diye düşünüyorum. Peki, Garry yada Feguli seçimi yapılacak o vakit tabi Tolga iyileşirse.

Yani kadro tahmini yapacağım ama aklım kesmiyor bir türlü tudor her maçtan evvel bizleri şaşırtacak denemeler yaptığı için şu şu oynar diziliş şu olur diyemiyorum. tudorun kafasındaki bu taktik karışıklık beni korkutmakta.

Yani kadro tahmini yapacağım ama aklım kesmiyor bir türlü tudor her maçtan evvel bizleri şaşırtacak denemeler yaptığı için şu şu oynar diziliş şu olur diyemiyorum. tudorun kafasındaki bu taktik karışıklık beni korkutmakta.

Başakşehir karşısında muhtemelen 4-2-3-1 yada 3-4-3'e benzer bir sistem ile çıkar, diğer büyük maçlarda oynattığı gibi oynatırsa işimiz kötü. Umarım cesur bir futbol tercih eder.

Şu olay bile Lucescu'nun milli takımı ne kadar takip ettiğinin göstergesidir

Birde orada burada yabancı sınırı diye ahkam kesiyor

Üst Alt