Tolga Ciğerci Resmen Fenerbahçe'de - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tolga Ciğerci Resmen Fenerbahçe'de

Simdi anladinizmi neden tolga kapini inanmadim. Galatasaray dan 2 milyon dan vazgecip 500 bin euro fenere transfer olacak öyle mi? Adam el alti parasini aldi yönetimden sonrada pasa pasa düsük bir rakama fenerle anlasma lüksüne girdi.belki bütün parasini alamamistir bizden ama en kötü ihtimal rahat bir milyon üstü götürmüstür

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Simdi anladinizmi neden tolga kapini inanmadim. Galatasaray dan 2 milyon dan vazgecip 500 bin euro fenere transfer olacak öyle mi? Adam el alti parasini aldi yönetimden sonrada pasa pasa düsük bir rakama fenerle anlasma lüksüne girdi.belki bütün parasini alamamistir bizden ama en kötü ihtimal rahat bir milyon üstü götürmüstür

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Ben daha çok o 2 milyonun tamamının Tolga'ya gitmediğini düşünüyorum.
Birileri daha ortaktı o paraya.

Kulupten cikisi olmadigi surece isterse 20 milyon almis olsun

Bazen bakkal defteriymis gibi yorumlaniyor ama 1 kurus bile kayitsiz giremez cikamaz kuluplere

Tolga ile anlasmali fesih 75 bin euro ya yapildi ise 75 bin cikmistir , bunun disinda kayit disi bir para verildi ise bunun kulup butcesinden yapilmasi IMKANSIZ

500 bine imza atarmı beyler sacmalamayın,fener rakamları acıklamıyor manipule yapıyor

fakat fenerliler ulan adamların bıraktıgı çöpü kapı önünden gidip aldık diye cıldırıyorlar

bunun tedavisi konusunda da atıp tutmuştu Ali Koç

"orada yanlış tedavi edilmiş,biz abd ye işinin ehli doktorlara gönderdik" minvalinde açıklaması var

İyi transfer, Fener gibi düşme potasında tüm sezon geçirmiş bir takıma ilaç olur. Şaka bir yana Tolgay-Zach-Ozan-M.Ekici gibi isimleri üçe katlar performansta demek istediğimi fenerliler anlar.

Üst Alt