Tolga Ciğerci: "Sağıma alabilsem Volkan'ın şansı yoktu" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tolga Ciğerci: "Sağıma alabilsem Volkan'ın şansı yoktu"

Az önce ruh hastası iş arkadaşım

"Bugün yüzün çok gülüyor. Al izle şunu biraz toparlan" dedi ve o pozisyonun olduğu instagram videosunu attı. Tekrar izledim. Uyduruyor. Sağına çok rahat alıp vurabileceği bir pozisyondaydı.

Asıp kesmeyelim ama çıkıp kendini saçma sapan savunmasın.

Sağına çekmektense solundaki boş arkadaşına vermeyi düşünebilirdin. Ya da madem güvenmiyorsun soluna sağ dış ile vurabilirdin. Ama çok ta büyütülecek bir mevzu değil. Açıklama yapmasaymış daha iyiymiş konu uzamış oldu.

Pozisyonda topu sag ayagiyla kontrol ediyor ayak disiyla uzak köseye vursa gol. O pozisyonda golü atacaksin arkadas bunun özrü yok

O pozisyonda yapılması gereken ayak içi ile yakın köşeye vurmaktı, pas verse Garry yüksek ihtimalle ofsaytta kalırdı.

Bence o pozisyondaki esas hata Gomis'te, Sinan'a tekte bırakmak varken geveledi topu, Tolga'nın oradan sol ayakla atması zaten pek olası değildi.

Aslında egoistlikten illâ ben attim kral olayım diye olan işler bunlar...iniesta olsun yada onun gibi futbolcular işte bu yüzden kral...hep önündekileri ilk önce gördüğünden...tolga o pozisyonda Garry'nin boş olduğunu görse şimdi kral olmuştu....

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

O pozisyonda yapılması gereken ayak içi ile yakın köşeye vurmaktı, pas verse Garry yüksek ihtimalle ofsaytta kalırdı.

Bence o pozisyondaki esas hata Gomis'te, Sinan'a tekte bırakmak varken geveledi topu, Tolga'nın oradan sol ayakla atması zaten pek olası değildi.
hayır yere kayan biri vardı o yüzden ofsayt olması imkansızdı...

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

..
bbd7c16f5fc58f9691e10b2313acbeb1.jpg
Hay tipini..

Arkadaşlar bunlar fener medyasının oyunu sonuçta tolga iyi niyetli, at gibi koşan it gibi sadık bir aslan parçası. dahası 2019'dan sonra yabancı sınırlaması gelecek her türlü bizde kalsın zira adam türk kanı taşıyor ama alman karakterinde gurbetçi olduğu yeniçeri değil.

Medyadaki algıya bakın resmen donk'un sözleşmesi uzatılsın, selçuk tolgayı kessin isteniyor. Donk sezon sonu defolup gidecek selçuk da ne yaparsa yapsın yolun sonuna geldi en fazla takımı sabote edip seneye de forma şansı bulur sonrasında 2019 haziranında yallah katar kripto fenerli seni o formayı yere attığın günü unutturmayacağız sana sürekli antalya deplasmanları gibi travmalar yaşayacaksın...Öyle sağda solda alper narman'ı yedim ultraslan sustu diyorsun ya levent nazifoğlu olmasaydı ağzını burnunu dağıtıyorlardı senin hiçbirini unutmadık çeteleni tutuyoruz selçük...

Bu haberleri selçük medyası yaptırıyor müslüman uyuma :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Gomis Türkiye'nin en iyisi fakat onu da gördük. O da sağına çekse goldü belkide. Abartmaya gerek yok. Normal birşey Tolga gibi bir oyuncu için

Üst Alt