Tolga Ciğerci, Sezon Sonu Yolcu! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tolga Ciğerci, Sezon Sonu Yolcu!

Tolga Ciğerci, Fatih Terim'in sabrını taşırdı!​
Sakatlığını ileri sürerek Galatasaray'ın son antrenmanına katılmayan Tolga Ciğerci, teknik direktör Fatih Terim'in sabrını taşırdı. Terim, kalan haftalarda Tolga'ya forma şansı vermeyi düşünmüyor.​
Galatasaray'da ilk 11'deki formasını önce Selçuk sonra Donk'a kaptıran Tolga Ciğerci, Kadıköy'de kaçırdığı galibiyet golü ile taraftardaki kredisini yitirdi. Akhisar'a elenilen kupa rövanşında yuhalanan gurbetçi oyuncu, tribünlerin protestosuna alkışla karşılık verdi.​
Tolga Ciğerci, son olarak sakatlandığını söyledi ve Alanya deplasmanına götürülmedi. Tolga bu hafta da sakat olduğunu söyleyince Fatih Terim'in sabrını taşırdı.​
SEZON SONU BEKLENİYOR
Oyuncunun derbi öncesinde fedakarlık yapmamasına içerleyen teknik heyet dün resmi sitede yer alan, "Tolga Ciğerci, ağrılarının olduğunu öne sürerek antrenmanda yer almadı" ifadesine onay verdi. Tolga ile sezon sonunda yolların ayrılması bekleniyor.​
Sabah
***​
Galatasaray.org'da İdman Raporu'nda da Tolga'nın ağrıları olduğu nedeniyle antrenmanda yer almadığı yazıyor, kaynak tırt gibi ama haber doğru sanki.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Barış Özbek gibi adam. Bizim takıma yakışmıyor. O da formda iken 5-6 gol atmıştı.

Sene de 2 Milyon Euro veriyoruz 2 ay sakat, 3 ay tripli paşam.

Bunu yollayıp Tolcay'ı alalım o daha teknik
Aman Allah korusun ikinci bir Ciğerci ye katlanmak istemem. Sonuçta aynı genlere sahipler ikisi de :D

Bir kaç kere izledim bu Tolcayı, hatta foruma ilk ben yazmıştım yakında bize yazarlar bu çocuğu transfer dönemlerinde kesin diye.

Bunda da aynı Tolga da olduğu gibi mallık var hareketlerinde Tolgaya nazaran daha teknik olsa da. Maksimum Kayseri Sivas topçusu falan olur küçük kardeşi. Hiç bulaşmayalım ikinci bir Ciğerci ye. Gerek yok.

sent via GSC

Defolup gidebilir Fernando sakatken Selçuk ve Donk 'un bile bu kadar gerisinde kalan adamın yeri yok Galatasaray orta sahasında ...

Üst Alt