Tolga Ciğerci Trabzonspor'da


Cevap: Tolga Ciğerci Trabzonspor'daDiego diye buna teklif yapmışlar yanlışlıkla.Diego konusunda hiç bir teklif falan yok acunmedya nın uydurduğu saçmalık taraftarın beklentisini arttırmak için . Jaja dan vazgeçip Diego'yu almak kadar saçma bi şey olabilir mi .Jaja'dan neden vazgeçiyoruz disiplinsiz :) Eee Diego dünyanın belkide en disiplinsiz oyuncusu . Şu an için bu konuda bir adım yok .Klose , Ozan ve Cenk Tosunla görüşmeler sürüyor.Paulo Henrique hazırda bekletiliyor . Romaric ile anlaşıldı o da hazırda bekletiliyor .
 
Cevap: Tolga Ciğerci Trabzonspor'daDiego konusunda hiç bir teklif falan yok acunmedya nın uydurduğu saçmalık taraftarın beklentisini arttırmak için . Jaja dan vazgeçip Diego'yu almak kadar saçma bi şey olabilir mi .Jaja'dan neden vazgeçiyoruz disiplinsiz :) Eee Diego dünyanın belkide en disiplinsiz oyuncusu . Şu an için bu konuda bir adım yok .Klose , Ozan ve Cenk Tosunla görüşmeler sürüyor.Paulo Henrique hazırda bekletiliyor . Romaric ile anlaşıldı o da hazırda bekletiliyor .Lazio ile anlaştı diye biliyorum.Hem siz boşverin Klose'yi.3.haftada göndermeye kalkarsınız adamı.Brezilya'lı eleman yeter.:)
 
Cevap: Tolga Ciğerci Trabzonspor'daDiego konusunda hiç bir teklif falan yok acunmedya nın uydurduğu saçmalık taraftarın beklentisini arttırmak için . Jaja dan vazgeçip Diego'yu almak kadar saçma bi şey olabilir mi .Jaja'dan neden vazgeçiyoruz disiplinsiz :) Eee Diego dünyanın belkide en disiplinsiz oyuncusu . Şu an için bu konuda bir adım yok .Klose , Ozan ve Cenk Tosunla görüşmeler sürüyor.Paulo Henrique hazırda bekletiliyor . Romaric ile anlaşıldı o da hazırda bekletiliyor .Mükemmel haberler bu sene şampiyonuz.
 
Cevap: Tolga Ciğerci Trabzonspor'daDiego konusunda hiç bir teklif falan yok acunmedya nın uydurduğu saçmalık taraftarın beklentisini arttırmak için . Jaja dan vazgeçip Diego'yu almak kadar saçma bi şey olabilir mi .Jaja'dan neden vazgeçiyoruz disiplinsiz :) Eee Diego dünyanın belkide en disiplinsiz oyuncusu . Şu an için bu konuda bir adım yok .Klose , Ozan ve Cenk Tosunla görüşmeler sürüyor.Paulo Henrique hazırda bekletiliyor . Romaric ile anlaşıldı o da hazırda bekletiliyor ."Sadri Başkanla yanyana oturuyoruz. Klose ile ilgili soruya cevap. Trabzon'da Almanca okul olmadıği ve Klose'nin İkiz cocuklari Almanca okul istediği için sıkıntı varmış."

Twitter
 
Cevap: Tolga Ciğerci Trabzonspor'daLazio ile anlaştı diye biliyorum.Hem siz boşverin Klose'yi.3.haftada göndermeye kalkarsınız adamı.Brezilya'lı eleman yeter.:)Lazio ile anlaştığı sadece bir fransız gazetesinde çıktı Ligtv , Cnn vs . hep o kaynaklı haber yaptı . İtalyan gazetelerinde falan hiç bir haber yok .Lazio 1.8 M€ önerdi vergiyi düşünce 1.3 e falan geliyor . Biz net 2.5 M € + maç başıyla beraber 3M € ya yakın teklif sunduk para konusunda anlaşıldı ama Klose'nin 2 tane çocuğu var ve okul konusu sıkıntı Trabzon bu bakımdan zor bir şehir . Bakalım göreceğiz gelişmeleri .Mükemmel haberler bu sene şampiyonuz.Gs mi ? Olabilir , Fatih Terim'in olduğu takım her türlü oynar şampiyonluğa ama sağlam bir plan lazım . Misal biz Klose istiyoruz ne için Ş.L için . Ama gs Drogba istiyor ne için ? Ortada bir durum yok Drogba bu lig için 2-3 gömlek fazla fakat daha mantıklı yatırımlar bekliyorum .Ozan ile de ilgileniyorsunuz . Klose ile de ilgileniyorsunuz bu arada .
 
Cevap: Tolga Ciğerci Trabzonspor'daTekrar söylüyorum Trabzsonspor 'a Klose gibi, Romaric gibi, Zokora gibi oyuncular zor uyum sağlar. Trabzonspor 'un Şota, Smyzkoviak, Colman gibi kendi yıldızlerını kendileri çıkarması gerekir. [bence]
 
Cevap: Tolga Ciğerci Trabzonspor'daTrabzon kaybettiği Selçuk İnan'ın yerini alabilecek bir transfer yapmış, Tolga Ciğerci iyi adamdır...
 
Cevap: Tolga Ciğerci Trabzonspor'daDiego konusunda hiç bir teklif falan yok acunmedya nın uydurduğu saçmalık taraftarın beklentisini arttırmak için . Jaja dan vazgeçip Diego'yu almak kadar saçma bi şey olabilir mi .Jaja'dan neden vazgeçiyoruz disiplinsiz :) Eee Diego dünyanın belkide en disiplinsiz oyuncusu . Şu an için bu konuda bir adım yok .Klose , Ozan ve Cenk Tosunla görüşmeler sürüyor.Paulo Henrique hazırda bekletiliyor . Romaric ile anlaşıldı o da hazırda bekletiliyor .Şaka hacı o şaka, this is joke yani. Bu arada Diego disiplinsiz değildir müdür.
 
Cevap: Tolga Ciğerci Trabzonspor'daUmarım uyum sağlar ama öyle twitter'e yazmayla da olmaz o işler :)Zokora nasıl bir adamdır bilmiyorum ama sizde biliyorsunuz ki Trabzon'un sosyal durumu bazı oyuncular için sıkıntı yaratabiliyor.Katılıyorum sana :) Hayırlısı bakalım , Trabzon'da yaşamak zor dediğin gibi.
 
Üst Alt