Tolga Kariyerini İkiye Katladı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tolga Kariyerini İkiye Katladı!

d27244f65386450584e56b4504093366.jpg

[FONT=roboto_condensed]Galatasaray formasıyla sezona iyi bir başlangıç yapan Tolga Ciğerci, Sivasspor maçında da iki kez gol sevinci yaşadı.
[/FONT]

Karşılaşmanın 41 ve 71. dakikalarında fileleri havalandıran Tolga Ciğerci, sezonun ilk 3 haftasında da rakip ağları sarsmayı başardı. Profesyonel kariyerinde daha önce 2 golü bulunan (97 maç) Tolga Ciğerci, bu sezonun ilk 3 lig maçında 4 gol kaydederek toplam sayıyı 6'ya çıkardı. Tolga şu anda takım arkadaşı Bafetimbi Gomis ile birlikte ligin gol kralı durumunda.

25 yaşındaki orta saha oyuncusu 2013-2014'te Hertha Berlin forması giyerken Braunschweig, 2012-2013'te ise Borussia Mönchengladbach'ta oynarken UEFA Avrupa Ligi'nde Fenerbahçe maçlarında gol sevinci yaşamıştı.

Sivasspor maçının 76. dakikasında yerini Selçuk İnan’a bırakan Tolga, geçen sezon ise Galatasaray formasıyla çıktığı 25 karşılaşmada gole katkı yapamamıştı.

Karşılaşmanın ardından GSTV'ye konuşan Tolga Ciğerci şunları söyledi:

“Öncelikle takım performansımız önemliydi. Bugün bunu gösterdik. 2 gol attım bugün. Bunun için de çok çalışıyorum. İnşallah böyle de devam edeceğim”

“Hoca (Mircea Lucescu) beni milli takıma çağırdı. Şimdi orada da performansımı göstermek istiyorum. Bakalım; hoca beni oynatırsa orada da performansımı devam etmek istiyorum.”

“Bizim atmosferimiz biraz farklı olur. Bugün de etkisini gördük. İnşallah stadımız hep böyle dolu olur ve maçları kazanmaya devam ederiz.”

“Umarım herkes milli takımdan sağlıklı döner. Sonrasında her zaman olduğu gibi çok çalışacağız ve hedefimiz her maçta olduğu gibi 3 puan olacak.”

Ntvspor

Bunun 8 milyon Euro'ya geri alınma maddesi vardı diye hatırlıyorum. Yoksa eğer böyle devam ederse ciddi çift haneli teklifler gelir.
Aynı şey badou için de gecerli osmanli vitrini ile Galatasaray vitrini farklidir.
Scout ile yeni badoulari simdiden bulmamız gerekir

Bunun 8 milyon Euro'ya geri alınma maddesi vardı diye hatırlıyorum. Yoksa eğer böyle devam ederse ciddi çift haneli teklifler gelir.
Aynı şey badou için de gecerli osmanli vitrini ile Galatasaray vitrini farklidir.
Scout ile yeni badoulari simdiden bulmamız gerekir

Bence mevcut scout ekibini kovup Badou'yu Osmanli'ya getiren kisileri bulmamiz gerekir

Karşılaşmanın 41 ve 71. dakikalarında fileleri havalandıran Tolga Ciğerci, sezonun ilk 3 haftasında da rakip ağları sarsmayı başardı. Profesyonel kariyerinde daha önce 2 golü bulunan (97 maç) Tolga Ciğerci, bu sezonun ilk 3 lig maçında 4 gol kaydederek toplam sayıyı 6'ya çıkardı. Tolga şu anda takım arkadaşı Bafetimbi Gomis ile birlikte ligin gol kralı durumunda.

25 yaşındaki orta saha oyuncusu 2013-2014'te Hertha Berlin forması giyerken Braunschweig, 2012-2013'te ise Borussia Mönchengladbach'ta oynarken UEFA Avrupa Ligi'nde Fenerbahçe maçlarında gol sevinci yaşamıştı.

Adam hic gol atamadigi zaman bile fenere bi tane atmis.

kadikoyde hattrick simdiden hayirli olsun diyebilir miyiz?

Son düzenleme:
Tolgaya neden Tolga demeyi denemiyoruz?

Tolga daha iyi degil mi? Icinde o harfi bulunan isimler her zaman daha seksidir.

Biri dun demis khediara yok yuksell.. Pogba olabilir bak onda da o harfi var..

dOOOruk bak okurken dudaginiz nasilda buzuluyor..

Üst Alt