Tolga ve Diarra ile Yıllar Sonra Dinamik Orta Saha | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tolga ve Diarra ile Yıllar Sonra Dinamik Orta Saha

Diarra olmasa bile koşan basan kaliteli bi alternatif de olabilir..

Tolga çok koşuyor yanına çok koşan birini daha alırsak josue ve sneijder ileriyi hallaç pamuğu gibi dağıtırlar..

-------------Muslera---------------

Cavanda - Serdar - Hakan - Carole

-----------Tolga - Diarra-----------

---------------Josue-----------------

-----Podolski - Eren - Bruma----

İyi güzel de Sneijder 1 maçla kesilecek adam değil. Bir arkasında Diarra ile izleyelim sonra eleştiririz kötü oynarsa.

bugüne kadar sneıjder'i benden daha cok savunan kımse yok forumda ama artık ben futbol seyretmek ıstıyorum.. adam 100 kilo olmuş top kontrolü bile yapamıyor.. en basit topları ayağından aşıyor... 5 mılyon euroluk bir oyuncu için amatör şeyler..

bugüne kadar sneıjder'i benden daha cok savunan kımse yok forumda ama artık ben futbol seyretmek ıstıyorum.. adam 100 kilo olmuş top kontrolü bile yapamıyor.. en basit topları ayağından aşıyor... 5 mılyon euroluk bir oyuncu için amatör şeyler..

Abartma yahu. Adamın etrafını kaliteli isimlerle çeviremedik ki. Sağa gidiyor sola gitsin, Sola gidiyor sağa gitsin, yok orta boş kaldı. Melo varken gayet iyiydi. Diarra ve Tolga gibi iki basan orta saha ile Sneijder coşar, coşturur.

Üst Alt