Tolga ve Latovlevici Derbide Yok! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tolga ve Latovlevici Derbide Yok!

Lato'nun yerine Linnes'in oynaması derbide neleri değiştirir sence ?
Sadece Linnes'in oynaması çok bir şeyi değiştirmez. O puzzle'ın sadece bir parçası. Daha başka şeyler de var. Mesela kanatları olan bir takımla sahaya çıkmak gibi. Korkudan kıçını duvara yaslayıp oynayan silik bir takım değil de mağlup olsa bile büyük takım gibi Galatasaray gibi oynayan en azından oynamaya çalışan bir mental anlayış olması gerekiyor. Sadece Lato - Linnes değişikliği yeterli olmaz lakin mecburen Linnes'in oynayacak olması da olumlu bir gelişme olmuştur diye düşünüyorum.

Yalan olmasın benim de gönlümden geçen skor lakin hoca faktörünü göz önüne aldığımızda gerçekleşebileceğine ihtimal vermiyorum.

I want to believe ya i want to believe. Yeterse yeter artık cidden sıktı bu büyük maç mevzusu, hocanın son basın toplantısındaki halleri hafiften umutlandırdı demezsem yalan söylemiş olurum.

Serkan Şafak dikkat ettiysen senin mesajına herhangi bir aksiyonda bulunmadım.

Acikcasi herkes ayni dusuncede galiba.. mecubiryetten dolayi simdilik kadro kanatli 4-2-3-1 sekline donmus gibi gozukuyor. Insallah sacmalamaz Tudor hoca ve bu defa Feghouli icin kanatta oynamasina izin verir... bugune kadar oynadigi tum maclarda sanki orta sahanin az onunde iceri dogru bir durusu vardiki tamamen tikaniyor oyun...

hayirlisi.

I want to believe ya i want to believe. Yeterse yeter artık cidden sıktı bu büyük maç mevzusu, hocanın son basın toplantısındaki halleri hafiften umutlandırdı demezsem yalan söylemiş olurum.

@Serkan Şafak dikkat ettiysen senin mesajına herhangi bir aksiyonda bulunmadım.
"I want to believe ya i want to believe"

i-want-to-believe.jpg
Allahtan Ayberk yok piyasada iyi kafa ütülerdi şimdi.

guzel.

sakatliklar tudora dogru kadro kurduracak.

geriye kaldi 3 sakatlik.

bu asagidakilerde sakatlanirsa kargalardan 3 puan almak cok daha kolaylasacak.

1. selcuk sakatlanirsa tudor tolga yerine selcuk beyi oynatip sacma bir sey yapamaz.

2. eren sakatlanirsa sacma sapan cift forvet oynatamaz.

3. denayer sakatlanirsa bilincsiz uclu defans yaptiramaz.

ha gayret 3 sakatlik daha ve hosgeldi 3 puan.

Üst Alt