Tolgay Arslan: "Şampiyonlar Ligi'nde oynamayı hayal ediyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Fenerbahçe'nin yeni yıldızı Tolgay Arslan, şimdiden 2 hafta sonra Kadıköy'de oynanacak derbinin havasına girdi: "Transfer sürecinde başka takımlardan da teklifler vardı. Ancak son güne kadar bekledim ve Fenerbahçe formasına kavuştum. Burada o kadar mutluyum ki, Umarım Galatasaray'la oynayacağımız derbi maçında suskunluğumu bozar ve onlara gol atarım" dedi.

5c9fa6d566a97c0a4682686c

'Şampiyonlar Ligi'nde oynamayı hayal ediyorum'

"Transfer döneminin son gününe kadar menajerime de bunları söyledim. Başka takımlarla bana geliyordu ama ben hiçbirini istemedim. 'Ya Fenerbahçe olur ya da Beşiktaş'ta kadro dışı kalmaya devam ederim' dedim. Çünkü burada bana verilen bir söz vardı. Benim de onlara verdiğim bir söz vardı. Ben de bu sözü tuttum. Burada o kadar mutluyum ki geçmişi çok çabuk unuttum. Fenerbahçe'de olduğum her anın keyfini çıkarıyorum. Bu formayla şampiyonluk yaşayıp, yeniden Şampiyonlar Ligi'nde oynamayı hayal ediyorum."

'İnşallah Galatasaray'a gol atarım'

"Ben bir takım oyuncusuyum ve tüm her şeyimi takıma vermek için sahaya çıkıyorum. Tabii ki eleştiriler geliyor ama hiçbirini dinlemiyorum. Benim için en önemlisi takımın kazanması. Çoğu golün ilk pasını ben veriyorum. Oyunu ben kuruyorum ama Türkiye'de bu işlere pek bakmazlar. Fenerbahçe'de daha geride oynuyorum. İnşallah golü de en yakın sürede bulacağım. İnşallah Galatasaray'a karşı gol atarım. Benim için de bu suskunluktan sonra güzel olur ve taraftarlarımızın mutlu olmasını sağlarım."

Haber Global

Tamam gelmişsin, transfer olmuşsun.Eski kulübünle iyi kötü günlerin olmuş.2 şampiyonluk kazandığın takımı silmek nedir?

Üst Alt