Tolgay Arslan: "Yorgundum, oynamadım" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
806x378-tolgay-arslan-besiktas-armasini-hic-opmedim-1549054589419.jpg

Fenerbahçe'de son haftalarda performansı nedeniyle eleştirilen Tolgay Arslan, Trabzonspor maçında forma giydi. Maçın ardından Tolgay Arslan kendisine yöneltilen "Neden oynamadın?" yönündeki soruya ilginç bir yanıt verdi.​
Tolgay Arslan maçın ardından "Neden oynamadın?" yönündeki soruya ilginç bir yanıt vererek, "Yorgundum." dedi.​
Devre arasında Fenerbahçe'ye büyük umutlarla transfer edilen Tolgay Arslan, özellikle Aytemiz Alanyaspor maçındaki top kayıplarıyla eleştirilmişti. Tolgay, Trabzonspor maçında teknik direktör Ersun Yanal tarafından yedek kulübesine oturtuldu ve Jailson orta sahada forma giydi.​
TOLGAY ARSLAN'IN AYTEMİZ ALANYASPOR MAÇI PERFORMANSI
Opta verilerine göre Tolgay Arslan, Aytemiz Alanyaspor deplasmanında 7 top kaybı yaparken, rakip kaleye 69 dakika boyunca sadece 1 şut atabildi. Şut pası ve isabetli şutu bulunmayan Tolgay, takımın da en fazla top kaybı yapan futbolcuların başında geldi.​
PERFORMANS VERİLERİ
İsabetli Şut: 0​
İsabetli Orta: 0​
Şut Pası: 0​
En çok top kaybeden iki futbolcuda biri. (7)​
İkili Mücadele Kazanma Yüzdesi: %60​

Kos koca fener taraftari, arasinda bu ve serdar cakallik yapiyor bunlar para icin geldi, buraya diyen gormedim.

Bunlar baskani, taraftari, oyunculari hepsi birbirine kandiriyor.

Haberde en ilgi çekici taraf İlk cümle.

Fenerbahçe'de son haftalarda performansı nedeniyle eleştirilen Tolgay arslan, Trabzonspor maçında forma giydi.....

Üst Alt