# Tolgay Arslan - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Tolgay Arslan

Tolgay / Tore / Kerim Frei .. 3u'de Galatasarayda ola bilirdi .. ama malesef kulupte futboldan anlamiyan yonetici oldugu icin biz gidip

Ontivero/Yigit/Olcan gibi adamlara parayi sactik

Tolgay hakkında ilk yorumumu yazayım. Tamam. İyi oynadı da bu oyununu tüm sezona yayamayacağına göre hâlâ istenilen standartlarda değil.

Bu şekilde her maç oynasa eski takımı bırakmazdı zaten. Her oyuncunun arada kendisini aştığı maçlar olur. Bu da onlardan biriydi. Kaldı ki takım olarak aşırı konsantre olmuşlardı bu maça.

GT-I9300 Tapatalk

1 maçta hamza hocayı asanlar 1 macta tolgayi göklere cikartanlar var.
Bruma ilk Antalya maçında yeni riberyi dioduk şimdi genelde herkes çöp diyor.

Milli takıma şu sıralar giren çıkan belli olmadığı için tam bilmiyorum. Tolgay bizim milli takımda oynuyor değil mi ?

1 maçta hamza hocayı asanlar 1 macta tolgayi göklere cikartanlar var.
Bruma ilk Antalya maçında yeni riberyi dioduk şimdi genelde herkes çöp diyor.

Bjknin bugünkü rakibide Antalyaspor'du zaten :D
Haklısın. Benim olmayan kötüdür,benim en kötü bile ondan iyidir anlayışını bi bıraksak neler olacak aslında

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bjknin bugünkü rakibide Antalyaspor'du zaten :D
Haklısın. Benim olmayan kötüdür,benim en kötü bile ondan iyidir anlayışını bi bıraksak neler olacak aslında

Sent from my iPhone using Tapatalk
Bu yorumdan bunu çikardiysan tebrik ederim seni 2 hafta sonra çok boş topcu diye insAllah buraya yazmazsin hala ne dediğimi anlamayip tolgay a kötü topcu dediğimi anladiysan zaten tartismaya gerek yok.

Ben Tolgay'ı Dortmund zamanından beri takip ediyorum. Eğer sakatlık veya anormal bir sorunla karşılaşmazsa sezon sonunda burada herkesin Tolgay diye ağlaşacağına hiç şüphem yok. Hee şimdi çıkıp yine dalga geçerler benimle, "Tolgayın menajeri" diye ama olsun ben böyle buram buram futbolcu kokan adamın hastasıyım. 500 bin avroya bu çocuğu almayan yöneticileride Allah'a havale ediyorum

Sent from my iPad using Tapatalk

Ben Tolgay'ı Dortmund zamanından beri takip ediyorum. Eğer sakatlık veya anormal bir sorunla karşılaşmazsa sezon sonunda burada herkesin Tolgay diye ağlaşacağına hiç şüphem yok. Hee şimdi çıkıp yine dalga geçerler benimle, "Tolgayın menajeri" diye ama olsun ben böyle buram buram futbolcu kokan adamın hastasıyım. 500 bin avroya bu çocuğu almayan yöneticileride Allah'a havale ediyorum

Sent from my iPad using Tapatalk
Izleyip göreceğiz iddia etmek saçma bizim korayi bile adamlar ne maddeler ile sattılar bize. Bu adam bu kadar iyi olsa dediğin gibi 500 gibi ucuz bir rakama verirlermi o da düşündurmuyor değil ayrıca.
Ayrıca Yasinin de Dortmund videosunu bırakayım youtubecüler izlesin.

Öztekin Yasin Borussia Dortmund - YouTube

Dün çok beğendim..dikine de iyi gidiyormuş golü dışında süper bir şutu daha vardı ..Bakalım devamı nasıl olacak almanyada pek izlememiştim..

Tolgay-Arslan-ba%C5%9Far%C4%B1lar%C4%B1.jpg

Bence iş yapar.

Yok kesinlikle cöp degil. Ama nasil kullanacagina bagli iste. Playmaker da oynayabiliyor kendisi. Ama ben orda kullanmam mesela. Selcuk icin oynayacaksa defansif acidan hala yetersiz kaliyor takim. Degisen birsey yok.

Tolgay'in teknik kapasitesi iyi durumda. Topla sakin ve bana göre su an ki Selcuk'tan cok daha iyi oyun kuruyor. Yabanci sinirlamasini düsünürsek kesinlikle alinabiliyorsa alinsin derim. Iyi alternatif olur. Ama kisa sürede fark yaratir mi kararsizim.

Bu arada Tolgay'in istatistiklerine göre oyuna direk katkisi olmadigini düsünenler olur. Aldanmayin, genel olarak ataklari yönlendiren paslari veriyor zaten. Hamburg zaten Playmaker rolünde kullanmiyor kendisini yanilmiyorsmam.

Ama yine diyorum, ben derdim defans sorunumuz. Selcuk-Melo ikilisi yetersiz kaliyor iste bu acik ve net. Takim savunmasini ögrensin su takim artik.

s
Kalite topcu bu Tolgay Arslan ya, cok begeniyorum bu cocugu. Klas ayak.

Üst Alt