Tolunay Kafkas'ın İstifası Başkan Tarafından Reddedildi


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tolunay Kafkas İstifa EttiGaziantepspor için zor haftalar başlar.Ama Tolunay hoca mutlaka takım bulur kendine.
 
Cevap: Tolunay Kafkas İstifa EttiGeçen haftaki fener maçından belliydi. M.ceylan transferinden i.kızılla arasında problem olduğu belliydi. Başta Tosun olmak üzere futbolcular oynamadı. Yazık oldu. fenerli birini bulup getirsinler artık.
 
Cevap: Tolunay Kafkas İstifa EttiTolunay Kafkas fazla sans bulamasada efsanevi kadronun bir parcasiydi. Gelsin yuvasina bir yerlerden baslasin.
 
Cevap: Tolunay Kafkas İstifa EttiFutbolcularım neden oynamıyor araştıracağım-Tolunay KafkasŞerefsziliğin karşısında duran bir adam daha kaybettik geçmiş olsun.
 
Cevap: Tolunay Kafkas İstifa EttiHelal olsun Tolunay Hoca'ya. Dimdik durdu, gelsin bizim teknik ekipte arması için çalışsın.
 
Cevap: Tolunay Kafkas İstifa Ettiantepin baya sağlam kadrosu var . çok çok iyi hemde .yine ne olduysa oldu ; antep gibi çok iyi bir takımla kaostayken oynadı ve zar zor da olsa yendi fb . bu nasıl bir şanstır yahu ?gerçi fbden cacık olmaz bu sene ama nasıl denk geliyor böyle şeyler hep bunlara ?şimdi toparlanır ve ligin en zorlu deplasmanlarından biri olur antep .
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt