Tomas Ujfalusi resmen Galatasaray'da


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
news_manset_resim_j2_ildim0001.jpgTomas Ujfalusi Galatasaray'daGalatasaray, geçtiğimiz sezon İspanya'nın Atletico Madrid takımında forma giyen Çek oyuncu Tomas Ujfalusi ile 2011-2012 futbol sezonundan başlamak üzere 2 futbol sezonu boyunca geçerli olmak üzere sözleşme imzaladı.Tomas Ujfalusi, bugün Florya Metin Oktay Tesisleri'nde kendisini 2 yıllığına Galatasaraylı yapan sözleşmeye imza attı.Yeni sporcumuza Galatasaray kariyeri boyunca üstün başarılar dileriz.Galatasaray Sportif AŞ
Tomas Ujfalusi Galatasaray'da - 20.06.2011 18:00 (GALATASARAY SPORTİF AŞ) / Galatasaray.org
 
Cevap: Tomas Ujfalusi resmen Galatasaray'danews_manset_resim_j2_ildim0001.jpg
Şu resim resmi açıklamanın tablosudur zaten. Sadece 2+1'de değişiklik olabilir. Florya'ya gelmiş, sağlık kontrolünden geçmiş, sence bu iş yatar mı?
 
Cevap: Tomas Ujfalusi resmen Galatasaray'daAdam geldi artık ama niye resmi açıklama yok çözemedim. Reyes'le birlikte mi açıklayacaklar acaba? :S
 
Cevap: Tomas Ujfalusi resmen Galatasaray'dabide bişey dicem

Nöbete giremiyorumdaGelişşmeleri bana söyleyecek bi Harbi Galatasaraylı varmı? :D
 
Cevap: Tomas Ujfalusi resmen Galatasaray'daTahminim bugün 2-3 saate açıklarlar. Yarına bırakmazlar bence. Çünkü taraftarın da ne halde olduğunu biliyorlar. En azından önden, Ujfalusi ile başlarlar.
 
Cevap: Tomas Ujfalusi resmen Galatasaray'daEğer bugün açıklanmazsa yarın büyük ihtimalle Reyes ile birlikte açıklanır :asd:
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt