Tomas Ujfalusi resmen Galatasaray'da - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tomas Ujfalusi resmen Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tomas Ujfalusi resmen Galatasaray'da

Forlan ve Reyes gelsin ama diğeri kalsın diyorduk,diğeri geldi ikisi kaldı.Şansımıza ....

turgut özalin 1 koyup 3 alacagiz olyaina döndü

bu arada urfali bravehart filmin 2 bölümü cekilse basrol oynar

Urfalı Hulusi'nin bonservisi 2 mlyn Euro. Yaş 33

Beşiktaşın aldığı Simaonun bonservisi 900 bin euro + yarım sezonluk alacağı 1 mlyn Euro, toplam 1900. Yaş 31 (aldıklarında)

Keşke hiç bulaşmasaydık bu işe..

Resmen kendimi enayi gibi hissediyorum.

Ben bedavaya aldık sanıyordum

ujfalusi transferinde bende enayi gibi hissettim kendimi ama içimden bir his diyorki :) ujfalusi ve elmander bize çok şey katacak herkes beğenmedi adamı çünkü başkan beklentiyi yükseltti o kadar kötülenecek bi transfer değil ama reyes ve forlanı almak için fedakarlık edildiyse yazık bize...

Ortada öyle üzülünecek ahlanacak vahlanacak bir durum yok ki.Ujfalusi iyi bir oyuncu.Verdiğimiz bonservis de makul bir para.Vereceği katkıyı fazlasıyla karşılar.

Asıl kazık dediğiniz Güiza gibi transferlerdir.Bizim öyle yüksek paralar verip oyuncu aldığımız daha görülmedi.En azından bu sezon daha para harcamaya başlamadık.

Sırf Reyes gelmiyor diye, şu adama laf atılmasını anlamıyorum.

Ayrıca tekrar ediyorum, Ujfalusi yazmak gerçekten çok mu zor?

Yönetim de sizin gibi düşünüyordu. :eek:

Forlan ve Reyes'i aldığımız için Ujfalusi taraftarımızın gözüne kötü gözükmez diyorlardı. Mantığa bakın. İhtiyacımız vardı ki alındı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt