Tomas Ujfalusi resmen Galatasaray'da | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tomas Ujfalusi resmen Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
news_manset_resim_j2_ildim0001.jpg

Tomas Ujfalusi Galatasaray'da

Galatasaray, geçtiğimiz sezon İspanya'nın Atletico Madrid takımında forma giyen Çek oyuncu Tomas Ujfalusi ile 2011-2012 futbol sezonundan başlamak üzere 2 futbol sezonu boyunca geçerli olmak üzere sözleşme imzaladı.

Tomas Ujfalusi, bugün Florya Metin Oktay Tesisleri'nde kendisini 2 yıllığına Galatasaraylı yapan sözleşmeye imza attı.

Yeni sporcumuza Galatasaray kariyeri boyunca üstün başarılar dileriz.

Galatasaray Sportif AŞ

Tomas Ujfalusi Galatasaray'da - 20.06.2011 18:00 (GALATASARAY SPORTİF AŞ) / Galatasaray.org

Cevap: Tomas Ujfalusi resmen Galatasaray'da

news_manset_resim_j2_ildim0001.jpg

Şu resim resmi açıklamanın tablosudur zaten. Sadece 2+1'de değişiklik olabilir. Florya'ya gelmiş, sağlık kontrolünden geçmiş, sence bu iş yatar mı?

Adam geldi artık ama niye resmi açıklama yok çözemedim. Reyes'le birlikte mi açıklayacaklar acaba? :S

bide bişey dicem

Nöbete giremiyorumda

Gelişşmeleri bana söyleyecek bi Harbi Galatasaraylı varmı? :D

Tahminim bugün 2-3 saate açıklarlar. Yarına bırakmazlar bence. Çünkü taraftarın da ne halde olduğunu biliyorlar. En azından önden, Ujfalusi ile başlarlar.

Eğer bugün açıklanmazsa yarın büyük ihtimalle Reyes ile birlikte açıklanır :asd:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt