# Tomas Ujfalusi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Tomas Ujfalusi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Tomas Ujfalusi

bu fener sigma olumpukla 1996-2000 arasımı oynamıştı:) neyse gelme sakın bize uzak ol. allah korusun diyorum.

madem defans alcan. bragadaki pualoyu al kardeşim. adam avrupa maclarında baya iyi iş cıkardı. chivuyu al ama bu adamı alma.

Ujfalisu 2 Milyon'dan assagi almaz.

Hem Ujfalisu gelecegine Neill kalsa daha iyi olurdu, arada cok mu fark var?

Gökhan'a katılıyorum. Ujfalusi'nin Neill'dan daha çok katkı verebileceğine inanmıyorum. Madem böyle bir transfer hamlesi yapılacaktı, Neill'ı takımda tutmak daha yerinde olurdu. Hem maliyet hem istikrar açısından.

Bir tek ben mi istiyorum yahu bu adamcağızı. :asd: Ne bileyim seviyorum. Tamam yaşı falan var ama bence bizim defansa direk seviye atlatır. Maliyetli değilse hele. Ama maliyeti ciddiyse tabii daha iyisi bulunabilir ona bir şey demem.

Hazırlandıydım..Gelme mi diyorsunuz şimdi?

20080824192149-ujfalusi.jpg

Bildiğin kazma! Abuk sabuk sert müdaheleler yapar ve oyun kurma gibi bir meziyeti yoktur. Zaten Servet var elimizde uzun boylu aynı cins bir oyuncuyla neden o bölge kısırlaştırılır anlam veremiyorum.

Bildiğin kazma! Abuk sabuk sert müdaheleler yapar ve oyun kurma gibi bir meziyeti yoktur. Zaten Servet var elimizde uzun boylu aynı cins bir oyuncuyla neden o bölge kısırlaştırılır anlam veremiyorum.

Servetle kıyaslayanlara şaşıyorum tamam topu oyuna sokma becerisi pique kadar değil ama servetten 2 kat daha iyi servetten hızlı gerektiğinde sağ bek oynayabilecek meziyete sahip maliyeti de düşükse süper bir transfer olur tam nokta atışı.

Simdi adama sorarlar: madem sol ayakli ve ayni zamanda sol bek oynayabilen oyuncu ariyordun, neden 20 yasindaki ersan gülüm'ü almayip, 30 yasindaki bir ayagi cukurdaki ujfalusi'ye sulaniyorsun?!

Üstelik ersan yerli statüsünde oynayacakti ve maliyeti ujfalusinin yarisi kadar!

Ersan 10 sene oynardi. Ujfalusi tas catlasa 2 sene oynayip emekli ikramjyesini alir bizden!

Simdi adama sorarlar: madem sol ayakli ve ayni zamanda sol bek oynayabilen oyuncu ariyordun, neden 20 yasindaki ersan gülüm'ü almayip, 30 yasindaki bir ayagi cukurdaki ujfalusi'ye sulaniyorsun?!

Üstelik ersan yerli statüsünde oynayacakti ve maliyeti ujfalusinin yarisi kadar!

Ersan 10 sene oynardi. Ujfalusi tas catlasa 2 sene oynayip emekli ikramjyesini alir bizden!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt