# Tomas Ujfalusi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Tomas Ujfalusi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, bugün İspanyol Atletico Madrid'in üç yıldız oyuncusunu kulüp başkanı Enrique Cerezo'dan resmen isteyecek.

Teknik direktörlüğe Fatih Terim getirildikten sonra kadrosuna Bolton'dan Elmander, Trabzonspor'dan Selçuk İnan ve Ceyhun Gülselam'ı transfer eden Galatasaray'da rota İspanyol temsilcisi Atletico Madrid'e döndü.

Sarı-kırmızılı takımın başkanı Ünal Aysal, bugün İspanyol ekibinin başkanı Enrique Cerezo'dan takımın yıldızları orta saha oyuncusu Jose Antonio Reyes, savunma oyuncusu Tomas Ujfalusi ve forvet oyuncusu Diego Forlan'ı resmen isteyecek.

kaynak: ntv spor

TOMAS UJFALUSI

33 yaşındaki Tomas Ujfalusi de bu sezon Atletico Madrid'de oynadığı 32 lig maçında, İspanya Kupası'nda 5 maçta ve UEFA Avrupa Ligi'nde de 4 maçta forma giydi. Tecrübeli oyuncu oynadığı tüm maçlarda sahaya ilk onbirde çıktı.

(d. 24 Mart 1978, R?mařov) La Liga takımlarından Atlético Madrid'de forma giyen ve defansın sağında görev yapan Çek futbolcu..

profesyonel kariyeri:

1996-2000 sigma olomouc

2000-2004 hamburger sv

2004-2008 acf fiorentina

2008-2011 atletico madrid

Cevap: #Tomas Ujfalusi

Aysal futboldan anlamiyorum diyordu. Simdi "Reyes, Forlan ve Ujfalusyi istiyorum bir zahmet" dediginde çöplükten üç oyuncu çikarip vermesinler :eek:

Cevap: #Tomas Ujfalusi

bu adamı aynı robin hood a benzetiyorum.. her gördüğümde sanki arkasından bir ok çıkartcakmış gibi duruyo :)

Cevap: # Tomas Ujfalusi

Ath. Madrid çöplük, Reyes, Forlan ve Ujfalusi'de çöplükten çıkan oyuncular EVET. Servet-Hakan Balta-Mustafa Sarp-Pino-Stancu Dolmabahçe sarayı oyuncuları zaten EVET.

Sert ve agresif bir oyuncu olması artıları; eksileri ise ilerlemiş yaşı ve bundan daha önemlisi yeterince hızlı ve çevik olmaması. Servet'le üç aşağı beş yukarı benzer özelliklere sahipler, teknik olup olmaması umrumda değil ama Servet'le daha dengeli bir ikili oluşturabilecek daha hızlı ve çevik bir ismi tercih ederim, o tipte bir oyuncu gerekli defansa.

Ujfalisu transferine sevinmek üzereydim ama 33 yasinda oldugunu duyunca elim ayagim titredi, gelmesin. :ays:

Ujfalisu transferine sevinmek üzereydim ama 33 yasinda oldugunu duyunca elim ayagim titredi, gelmesin. :ays:

abi niye öyle diyorsun ki. 2 sene oynasa yeter şimdilik. ilerde daha iyi defans oyuncuları alırız.. bu sene avrupada yokuz. o kadar para bayılmaya gerek yok. seneye avrupada olacağız. o yüzden bence yerinde bir transfer olur. hem mali açıdan hemde oyuncunun takıma yapacağı katkı açısından..

abi niye öyle diyorsun ki. 2 sene oynasa yeter şimdilik. ilerde daha iyi defans oyuncuları alırız.. bu sene avrupada yokuz. o kadar para bayılmaya gerek yok. seneye avrupada olacağız. o yüzden bence yerinde bir transfer olur. hem mali açıdan hemde oyuncunun takıma yapacağı katkı açısından..

Ujfalisu 2 Milyon'dan assagi almaz.

Hem Ujfalisu gelecegine Neill kalsa daha iyi olurdu, arada cok mu fark var?

Defans oyuncusunda yaşın hiç bir önemi yoktur.

Kalecilerde de olmadığı gibi.

Yaş sadece orta saha oyuncularında çok önemlidir.

Böyle futbol katillerinin bizde işi yok.. Messi'ye yaptıklarından sonra bu adam gözümde iyice düştü.. Herşeyden önce insanda iş ahlakı olacak.. Galatasaray'a yakışan oyuncu olacak.. Bu adam gelse zaten her maç kırmızı verir bizim hakemler..

Sert ve pislik bir adamdır ama bunun teknik sahibi olanını bulmak lazım.Servet denen yeteneksiz yüzünden kusursuz stoper bulmak zorundayız.Lesh.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt