Topçu Arda Turan, Popçu Berkay’ın Burnunu Kırdı - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Topçu Arda Turan, Popçu Berkay’ın Burnunu Kırdı

Berkay Arda Turan'ın sahibi olduğu mekana gitti...

Arda Turan ile kavgası magazin gündemine bomba gibi düşen Berkay, eşiyle birlikte futbolcunun mekanına gitti. Çıkışta muhabirlerin sorularını yanıtlayan Berkay, "10 yıldır geldiğim mekan. Ortağı olduğunu bilmiyordum" dedi.

Dq67NTqX0AAS9I0.jpg

:asd::asd::asd:

Bu herif niye böyle mallaştı anlamıyorum ben. Son 3-4 senede itibarını yerle bir etti.
Para karşim para. yaptığı işin şöhretini de gelen parasını da kaldıramadı. semt çocuğu gibi davrandı haliyle oturmadı üzerine. sonra zenginmiş gibi davranmaya kalktı o da kendini daha da rezil etti. karakterini bulamadı kısacası. karaktersiz oldu başımıza. altyapımızdan çıkması utanc verici bişey. ne yazık ki önümüzdeki yıllarda da futbolun içinde kalacaktır bu koca kafa.

atletico daki arda kalsaydı efsane olurdu, barca olayı bitirdi kendini.

Para karşim para. yaptığı işin şöhretini de gelen parasını da kaldıramadı. semt çocuğu gibi davrandı haliyle oturmadı üzerine. sonra zenginmiş gibi davranmaya kalktı o da kendini daha da rezil etti. karakterini bulamadı kısacası. karaktersiz oldu başımıza. altyapımızdan çıkması utanc verici bişey. ne yazık ki önümüzdeki yıllarda da futbolun içinde kalacaktır bu koca kafa.

atletico daki arda kalsaydı efsane olurdu, barca olayı bitirdi kendini.
Barça + Terim ile Euro 2016'daki dalaşması bitirdi Arda'yı. Sonrası yokuş aşağı geldi zaten. Gazeteciye saldırması, Berkay'a saldırması vs vs vs...

Üst Alt