Torino, Beşiktaş'ın Glik Teklifini Reddetti! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Torino, Beşiktaş'ın Glik Teklifini Reddetti!

Manchester-United-Man-United-News-Manchester-United-Transfers-Man-United-Transfer-News-Man-United-Transfers-Kamil-Glik-Kam-605313.jpg

Torino, savunma oyuncusu Kamil Glik için Beşiktaş'ın yaptığı 5 milyon euro civarındaki teklifi reddetti. (via @DiMarzio)

hamza'nın niasse ile birlikte ısrarla istediği oyuncuydu.

ikiside bu yıl ciddi iş yapardı. belkide şampiyon yaparlardı.

Atma. Hamza israrla, 'semih'i yedekleyecek stoper alabiliriz' diyordu. As stoper istemedi.

ulan gecen sene ısrar ile stoper istedi adam. taraftar ne edecen stoperi forvet aldırsana die isyan etti.

bu sene gol yeme rekoru kırıldı.

hala daha bk atıyon. istedi işte bu adamı neyini inkar ediyorsun..

Galatasaray, Torino'dan Kamil Glik'i transfer etmek icin kolları sıvadı | Spor Haberleri

Hamza Hamzaoğlu Yönetimden Glik'i İstedi – Futbolarena.com

https://www.milliyet.com.tr/galatas...tasaray-2077834-skorerhaber/?sklnrioccezwjsbc

Galatasaray'ın ilacı Kamil Glik

ulan gecen sene ısrar ile stoper istedi adam. taraftar ne edecen stoperi forvet aldırsana die isyan etti.

bu sene gol yeme rekoru kırıldı.

hala daha bk atıyon. istedi işte bu adamı neyini inkar ediyorsun..

Galatasaray, Torino'dan Kamil Glik'i transfer etmek icin kolları sıvadı | Spor Haberleri

Hamza Hamzaoğlu Yönetimden Glik'i İstedi – Futbolarena.com

https://www.milliyet.com.tr/galatas...tasaray-2077834-skorerhaber/?sklnrioccezwjsbc

Galatasaray'ın ilacı Kamil Glik

Eee ne yapalım bu haberleri? Her sezon çıkıyor aynı haberler. Hamza'nin kendi açıklamaları önemli olan. As stopere gerek olmadığı, Semih'i yedekleyecek (denayer) stoper almak istediğini söyledi ve yaptı.

Ne biçim Hamzacisin sen 1ader? Adamın kendi ağzından çıkan kelimeleri yalanlayıp Türk medyasının gotunden uydurduğu haberlere inanıyorsun.

Eee ne yapalım bu haberleri? Her sezon çıkıyor aynı haberler. Hamza'nin kendi açıklamaları önemli olan. As stopere gerek olmadığı, Semih'i yedekleyecek (denayer) stoper almak istediğini söyledi ve yaptı.

Ne biçim Hamzacisin sen 1ader? Adamın kendi ağzından çıkan kelimeleri yalanlayıp Türk medyasının gotunden uydurduğu haberlere inanıyorsun.

hamza cı falan degilim. bu adam sonuc olarak glik'ide niasse'yide ısrar ile istedi.

yönetim para yok sesini cıkarma dedi, hamza'da buna boyun egdi.

boyun eğecegine yönetim beni kullanıyor die istifa etse taraftar bu kadar tepki vermezdi..

ne ise mevcut yönetim oldukca bu saatten sonra bu kulüpte yaprak kıpırdamaz.

hamza cı falan degilim. bu adam sonuc olarak glik'ide niasse'yide ısrar ile istedi.

yönetim para yok sesini cıkarma dedi, hamza'da buna boyun egdi.

boyun eğecegine yönetim beni kullanıyor die istifa etse taraftar bu kadar tepki vermezdi..

ne ise mevcut yönetim oldukca bu saatten sonra bu kulüpte yaprak kıpırdamaz.

Bunlar sadece senin iddiaların. Ben de kafamdan iddia edebilirim yönetim istedi, Hamza Glik'i veto etti diye.

Şimdi realiteye dönelim, sağ bek istenmedi, Sabri'ye milyonlar döküldü. Melo satıldı, yerine Bilal Jem gibi çöpler 'antrenman tempomuzu artırdı'. Burak yıldız denildi forvet alınmadı. Umut yürüyebildigi sürece takımda kalmalı denildi, kaldı. Semih'i 'yedekleyecek' stoper istendi ve alındı.

Bunlar sadece senin iddiaların. Ben de kafamdan iddia edebilirim yönetim istedi, Hamza Glik'i veto etti diye.

Şimdi realiteye dönelim, sağ bek istenmedi, Sabri'ye milyonlar döküldü. Melo satıldı, yerine Bilal Jem gibi çöpler 'antrenman tempomuzu artırdı'. Burak yıldız denildi forvet alınmadı. Umut yürüyebildigi sürece takımda kalmalı denildi, kaldı. Semih'i 'yedekleyecek' stoper istendi ve alındı.

niasse'yi bile istemedi diyon iste. adamın göz bebeğiydi.

hamza niasse'yi istediginde adama yapılmadık küfür kalmadı..

Üst Alt