Torku Konyaspor Dimitar Rangelov'un Sözleşmesini Uzattı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Torku Konyaspor Dimitar Rangelov'un Sözleşmesini Uzattı!

rangelov-215321.jpg

Yeşil beyazlı takım, 2014-2015 sezonunun başında İsviçre’nin Luzern takımından transfer olan Dimitar Rangelov’la bugün yeniden anlaştı. Sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Rangelov, Konya Büyükşehir Belediyesi Arena’da yapılan imza töreninde mukavelesini 1+1 yıl daha uzattı. İmza törenine Torku Konyaspor Başkanı Ahmet Şan ve Futbol Şube Sorumlusu Ömer Korkmaz da katıldı. Başkan Ahmet Şan, imza töreninde şunları söyledi:

“Rangelov’un başarısını gelecek sene de devam ettireceğini düşünüyorum. Biz takım disiplinini bozmamak adına bu iç transferleri gerçekleştiriyoruz. Önümüzde kupa maçlarımız ve ligde kalan 5 maçımız var. Bu maçlardan en iyi sonuçları çıkarmaya çalışacağız. Taraftarlarımız desteğe devam etsinler. Teknik heyetimize, futbolcularımıza ve taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Bu anlaşmanın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyorum.”

Rangelov ise şunları söyledi:

“Kontratımı uzattığım için çok mutluyum. Takımımın başarısı için bundan sonra da elimden geleni yapacağım. Takımımız bu sezon çok büyük başarılara imza attı ve ümit ediyorum sezon sonuna kadar da bu şekilde devam edeceğiz. Umarım kupada final oynarız. Fenerbahçe bir ekip ve onları geçmek istiyoruz. Tabiki de final oynamak istiyoruz. Tekrar kontratımı uzattığım için çok mutluyum.”

AMK Spor

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt