Toroğlu: "3 Büyükler böyle oynarsa Başakşehir bunları tokatlar götürür" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Toroğlu: "3 Büyükler böyle oynarsa Başakşehir bunları tokatlar götürür"

A Spor yorumcusu Erman Toroğlu, Galatasaray-Osmanlıspor karşılaşması sonrasında açıklamalarda bulundu. Şampiyonluk yarışı hakkında da değerlendirmelerde bulunan Toroğlu, "Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş böyle taraftarı çıldırta çıldırta oynarlarsa, 8 hafta böyle götürürlerse Başakşehir bunları tokatlar götürür" ifadelerini kullandı..

Erman Toroğlundan şampiyonluk yorumu - Aspor

Başak'ı sürekli pohpohlayıp abartıyorlar ama yine en iyi ihtimal 3. olacaklar. Bir de Avrupa'ya gidip yedek kadroyla çıkmaları falan resmen komedi. Boyundan büyük işlere kalkışıyorlar ama yere düşüşleri hızlı olacak.

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Doğru demiş hocam katılıyorum. Bugün pozisyonların çoğunu 70'den sonra bulduk çünkü Osmanlı oyundan düştü. Bugün iyi oynamadık bunu kabul etmemiz gerekiyor. Birkaç oyuncunun ekstra performansı ile maçı aldık.

Doğru demiş hocam katılıyorum. Bugün pozisyonların çoğunu 70'den sonra bulduk çünkü Osmanlı oyundan düştü. Bugün iyi oynamadık bunu kabul etmemiz gerekiyor. Birkaç oyuncunun ekstra performansı ile maçı aldık.

hoca dogru demiş tabi ama ilkyarı kaçan net 2-3 pozisyon var.fernando-ndiaye-gomis yoktu üstelik ve latovlevici solbekte oynadı.daha ne olsun...

..
f1e52e1c1e5c261d2fa139c15fe9b063.jpg

Alnitak Alnilam Mintaka

Bu haftaki Galatasaray be Bjk'ye bakıldığında kesinlikle doğru ve bu haftalık performansla alakalı değil,bjk negredo ile devam ederse Galatasaray'da sol bek ve Ndaye'yi satıp Selçuk'a güvenirse ikiside şampiyon olamaz çok net belli

Çok uzatmaya gerek yok haklı açık şekilde. Başak'ta bu süreci kaldıracak oyuncular var ve kulüp olarak bir geçmişleri de oldu bu mücadele içerisinde yer almak için, çok uzak ihtimal değil, gidişata bakılırsa en güçlü aday olarak ben de onları görüyorum.

Üst Alt