Toroğlu: "Galatasaray'ın bir ton puanı çalındığında 'Hakemler de insan, hata yapabilir' dediysen susacaksın" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Toroğlu: "Galatasaray'ın bir ton puanı çalındığında 'Hakemler de insan, hata yapabilir' dediysen susacaksın"

476

Erman Toroğlu: "İlk yarıda hakemler yüzünden Galatasaray'ın bir ton puanı çalındığında 'Hakemler de insan, hata yapabilir' yazılı bildiriye imza attıysan, şimdi susacaksın kardeşim."

Erman Toroğlu: Kulüpler Birliği toplandı. Organizeyi yapan Ali Koç ile Fikret Orman'dı, şimdi ağlamasınlar. Kulüpler Birliği o toplantıda Federasyon'u tehdit etti, Galatasaray Başkanı tehdit etmediği halde adama ceza verdiler. Diğerlerini yurt dışı yapman lazım.

Erman Toroğlu: "Fenerbahçe ve Beşiktaş size sesleniyorum. Siz bildirime imza attınız. Federasyonu tehdit ettiniz be! Ağzınızı açmaya hakkınız yok!"

Erman Toroğlu: "Bu maçın hakemi için bir yorum var, "Oha"

Erman Toroğlu: "Henry Onyekuru'ya yapılan hareket net penaltı"

İlker Yağcıoğlu: "Caner görüntülerden 6 maç ceza yemişti, Nagatomo ceza yiyecek mi?"

Erman Toroğlu:"Onu Fenerbahçe başkanı ve Beşiktaş başkanına söyle. Federasyon'a gitmişlerdi ya onlar karar versinler. Gitsinler toplansınlar yarın Kulüpler Birliği dilekçe versin federasyona..."

Erman Toroğlu: "Hakemden bu akşam iğrendim. İğrenç bir hakemdi... Allah'tan sahada top oynamıyorum! Ben bunlar yüzünden hakem oldum. Trabzonsporlu çocuklara helal olsun"

Erman Toroğlu: "Galatasaray'ın Kasımpaşa'dan 10 milyon Euro'ya transfer ettiği Diagne 2. sarı karttan atılmalıydı. Nagatomo 2 kez Soldado ile aynı ifadeleri kullandı fakat ceza almadı. Soldado atıldı ama Nagatomo atılmadı"

bugün özelinde dedikleri dogru

nagatomo sövdü atilmadi
trabzonun penaltisi verilmedi

ama bizim diger maclarda ugradigimiz katliamlara bakinca hakli elbette. kimse kusura bakmasin. ilk yarida oynadigimiz futbolla rahat 5 olmasi gereken mac 3-1 bittiyse bu da futbolcularin yetersizliginden ötürü.

Diagne bugün atılmak için bayağı çabaladı yalnız. sarı karttan sonra 2 tane kartlık malca hamlesi var.
Ilk 11'e baktigimiz zaman bir sürü arizali topcumuz oldugu bir gercek. Diagne tükürükten ceza aldi. Feghouli'yi Trabzon'da delirttiler, Ndiaye ve Donk FB macinda delirdi, Belhanda zaten tam bir manyak. Her an kart görebilecek bir oyuncu. Basimizda Fatih Terim olmasina ragmen böyle sorumsuzca kartlar gören olursa bunlarin cekecegi var artik. Kritik döneme girdik.

bugün özelinde dedikleri dogru

nagatomo sövdü atilmadi
trabzonun penaltisi verilmedi

ama bizim diger maclarda ugradigimiz katliamlara bakinca hakli elbette. kimse kusura bakmasin. ilk yarida oynadigimiz futbolla rahat 5 olmasi gereken mac 3-1 bittiyse bu da futbolcularin yetersizliginden ötürü.
Fuck off icin oyuncumu atilir ya. Soldadonunkide yanlisti bana gore

Aynen hakemlerde insan hata yapabilir dediniz, ya simdi?
Karakter onemli, birgun oyle yarin boyle diyorsunuz.

Omurgasizligin kitabini yazdiniz, kendimize buyuk diyorsunuz ama Galatasaray sampiyonlugundan okadar korkuyorsunuz ki gidip 17 takimla bir oluyorsunuz.

Bjk ve fener ayni yataga girdiler, klupler birligi ile demec verdiler. Bukadar dustuler iste, gerisini siz dusunun renktaslar!

Bakin rakiplerinize?

Konu Galatasaray olunca ayni yataga girecek kadar omurgasizlar. Sikeciler

Keske unal aysal gibi biri olsa, lafi soksa bunlara simdi

Bu adama sürekli Beşiktaşlı diyorlar ama bence ciddi Galatasaraylı. Ya da inanılmaz adil ve her takım taraftarının kendi üstüne yakıştırdığının aksine ligin gerçekten en mağdur takımı Galatasaray. Adam bazen öyle konuşuyor ki ben bile Galatasaraylılığımdan şüphe ediyorum. :) İşin şakası bir yana genel toplamda ağlamadan, yalaklanmadan, korkmadan bir şey söyleyen 2-3 adamdan biri televizyonda. Her türlü sahip çıkılmalı.

Üst Alt