Toroğlu: "Tudor ne bok yaptıysa yollanamıyor hala" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Toroğlu: "Tudor ne bok yaptıysa yollanamıyor hala"

Erman Toroğlu: "Bu Galatasaray'dan bir halt olmaz."

Erman Toroğlu: ''Galatasaray maçına bundan sonra seyirci falan gitmez. Giden de protesto eder.''

Erman Toroğlu: ''Bundan sonra Fatih Terim de zor gelir bu takıma. Futbolcular bu Tudor'u istemiyorlar.''

Erman Toroğlu: ''İşine bu kadar ihanet eden bir antrenör (Tudor) ben daha önce görmedim.''

Erman Toroğlu: Galatasaray canavar gibi takım ama Tudor'dan cacık olmaz. Oyuncular kendi kalitesinin altına düşmüş.

Erman Toroğlu: ''Sürpriz olmazsa, Fenerbahçe ilk yarıyı Galatasaray'ın üzerinde bitirir.''

Erman Toroğlu: “Futbolcular da Tudor’u da istemiyor ama bu adam yollanamıyor hala. Bu adam büyü mü yaptı ne bok yaptıysa özür dilerim ağzımdan kaçtı. Bu adam hala nasıl takımda anlamıyorum.”

Erman Toroğlu: Galatasaray taraftar grubu menfaatleri olduğu bilgisi geldi bana ondan takımın yanındayız diyorlar ne verildi kim bilir bazılarına

Erman Toroğlu:
"2 forvet oynatman gereken maçta Eren Derdiyok'u 89. dakika oyuna alıyorsun. Vallahi böyle hocayı falakaya yatırırım. Tudor resmen Galatasaray'a ihanet ediyor."

Erman Toroğlu: Bazı oyuncular mesaj veriyor; Gönderin bu hırvatı yoksa bu oyun devam diyor.

Erman Toroğlu: “Galatasaray maçında Şenol Güneş,oyuncularına fazla gol atmayın Tudor biraz daha kalsın adama ayıp olur diye söylemiş olabilir”

Erman Toroğlu: "Galatasaray'da Muslera da dahil sağ bekte oynatamayacağın ilk adam Maicon'dur. O adamın orada ne işi var? Çok yavaş kalıyor. Sağından soluna dönene kadar mevsim değişiyor."

Erman Toroğlu: Tudor’u alamamalarının nedeni transferde birlikte bir bok yemiş olmaları olabilir mi!?

Erman Toroğlu: Size espri gibi gelecek ama Dursun Özbek, Tudor'la nerede konuştuysa baktırsın. Evinde, arabasında, iş yerinde... Tudor, Özbek'e muska yazdırmış, Galatasaray başkanının gözüne perde inmiş. Galatasaray'dan bundan sonra bir halt olmaz

Erman Toroğlu: Galatasaray böyle devam ederse ilk üçe giremez

Erman Toroğlu: "Fatih Terim'e yönetimde 'malum şahıs' diyorlar. Yiyorsa o kupaları alan adamın fotoğraflarını indirin"

Erman Toroğlu: "Belhanda sahada yürüyor. Hoca görmüyor. Mecbur musun oynatmaya? Selçuk'a kızıyordum ama ondan daha iyi durumda."

Erman Toroğlu: "Tudor, Galatasaray'a ihanet ediyor. 88. Dakikada forvet alıyor. Bu değişiklik Malatya lehine. Bu ne lan"

Erman Toroğlu: ''Bu işte bir sakat var. Futbolcu alımında falan, benim aklıma başka şeyler gelmeye başladı. Belhanda falan... Aklıma benim bin türlü iş gelir.''

Şaka maka medyada şu adamın savunduğu kadar Galatasaray'ı savunan adam yok ya!! İnanılır gibi değil!

Bu ne sakil bir dil boyle .. Bu tip kelimeler sarf eden insanlari anlamam soz konusu dahi olamaz .. Insanda biraz kendine saygi olur ,milyonlara konusuyorsun , ben arkadasimla konusmuyorum bu kelime ile

1649.jpeg

adam bu lafları sıralarken yanındaki levent adlı sözde G.Saraylı dursun özbek yerine ünal aysal'a laf sokmaya çalışıyordu!!,

Erman Toroğlu: ''Bu işte bir sakat var. Futbolcu alımında falan, benim aklıma başka şeyler gelmeye başladı. Belhanda falan... Aklıma benim bin türlü iş gelir.''
Bu kısım dikkat çekici ve irdelenmeli. Erman hoca dahi bu toplara giriyorsa orada bir sıkıntı var demektir hatta onun dahi kulağına bir şeyler gelmiş demektir.

Özellikle Belhanda transferi gerçekten de sıkıntılı bir transfer. Dinamo Kiev gibi sıradan bir takımın dahi senelerce kiraladığı ve satıp kurtulmaya çalıştığı adama 8 milyon avro bonservis gömdük. Bir de bu adamın elle tutulur bir başarısı, büyük bir takımda oynamışlığı falan da yok. Kariyeri de düşüşte olan bir oyuncuydu. Kariyerinde Real Madrid, Inter, CL Şampiyonluğu ve DK Finali olan top class bir oyuncuyu dahi yine aynı yaşlarda düşüş yaşadığı bir dönemde 7 milyon avroya almıştık. Hani 3-4 milyon avro olsa yine bir şey demeyeceğim lakin biz bu Fesli Maradona'ya 8 milyon avro gömdük ayıptır.

Belhanda transferi kesinlikle inceleme altına alınmalı.

Bu kısım dikkat çekici ve irdelenmeli. Erman hoca dahi bu toplara giriyorsa orada bir sıkıntı var demektir hatta onun dahi kulağına bir şeyler gelmiş demektir.

Özellikle Belhanda transferi gerçekten de sıkıntılı bir transfer. Dinamo Kiev gibi sıradan bir takımın dahi senelerce kiraladığı ve satıp kurtulmaya çalıştığı adama 8 milyon avro bonservis gömdük. Bir de bu adamın elle tutulur bir başarısı, büyük bir takımda oynamışlığı falan da yok. Kariyeri de düşüşte olan bir oyuncuydu. Kariyerinde Real Madrid, Inter, CL Şampiyonluğu ve DK Finali olan top class bir oyuncuyu dahi yine aynı yaşlarda düşüş yaşadığı bir dönemde 7 milyon avroya almıştık. Hani 3-4 milyon avro olsa yine bir şey demeyeceğim lakin biz bu Fesli Maradona'ya 8 milyon avro gömdük ayıptır.

Belhanda transferi kesinlikle inceleme altına alınmalı.

hatta sneijderi aldığımız dönem avro da 2 liraydı

Üst Alt