Torrent: "Karar verdik, ekibimle birlikte 3 sene daha Galatasaray'da kalmak istiyoruz" - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Torrent: "Karar verdik, ekibimle birlikte 3 sene daha Galatasaray'da kalmak istiyoruz"

her hocaya verilen sansların buna da verilmesi taraftarıyım. saygınlık kazanmak zor memlekette üstelik konu futbol olunca. kazanınca da ömürlük kredi çıkarıyorlar sana. tesiste hava nası ona göre hareket etmek lazım. sürekli olmadı yenisini getir mantığı doğru değil.

Fenerle 5 puan farkla teslim aldığı takımı küme düşürmediği için şükür ediyoruz. Şu an fenerin kaçıncı olduğu ortada. Pozisyonumuz budur. Kadro kalitesi vs diyecekler ligin ilk devresinde hakem müdahalesiyle kaybettiğimiz maçı açın bir izleyin adamların ceza alanından çıkmadık 60'tan sonra.

Bence kalsın bizim vizyonerler dersini almamış. Rijkaard tarifesi lazım bunlara 3 sezonluk, Dome hocamın söylediği gibi. İstediği transferleri yapsınlar, istediği kadroyu kursun. Sonra görelim. FT diye zırlamak yok ama bunlara rağmen başarılı olamazsa.
Fenerbahçe'nin elinde malzemesi ve opsiyonları vardı senin yoktu. Adam çat diye Gustavo, Ozan, Sosa vs vs çiziyor üstünü yenilerini koyuyor. Senin facia kadro mühendisliğin yüzünden en zayıf bölgenden 2 oyuncun dahil 3 oyuncun 40 maç barajını geçti Kerem 50'yi gördü. Marcao 8 maç cezalı olmasa o da 45'i geçiyordu. Bitiksin, lig ve kupa gitmiş, sürekli kaybediyorsun, tribünler aleyhinde kazan kaldırmış, takım en ufak pas hatasında dağılıyor, TFF tepende bekliyor. Aynen emin ol ilk 3'e girerdik biz.

Salın şu romantizmi yahu.

Fenerbahçe'nin elinde malzemesi ve opsiyonları vardı senin yoktu. Adam çat diye Gustavo, Ozan, Sosa vs vs çiziyor üstünü yenilerini koyuyor. Senin facia kadro mühendisliğin yüzünden en zayıf bölgenden 2 oyuncun dahil 3 oyuncun 40 maç barajını geçti Kerem 50'yi gördü. Marcao 8 maç cezalı olmasa o da 45'i geçiyordu. Bitiksin, lig ve kupa gitmiş, sürekli kaybediyorsun, tribünler aleyhinde kazan kaldırmış, takım en ufak pas hatasında dağılıyor, TFF tepende bekliyor. Aynen emin ol ilk 3'e girerdik biz.

Salın şu romantizmi yahu.
Hoca 8 de kapanır 18de kapanır dediğinde ekran başında gülen tayfadaydın herhalde sen.

Gustavo ozan ve sosa zaten çok kötü oynuyorlardı ve bitiklerdi. Isim olarak sayarsak biz de de feghouli babel falan var. Emin ol sosa ozan bizde olsa bizde de oynamazdı ya da küfür yerdi berkana falan benzer şekilde. Sosaya ben bile sövüyordum fenerli kuzenle maç izlerken. İlla bu tarz örnekler vereceksen mesutu da yazsaydın. Ama o da bir anlam ifade etmiyor çünkü çöptü yukardakiler gibi.

Bunları örnek veriyorsun ama asıl mesela Zajc nasıl seviye atladı, Arda güler baya maç oynadı, serdar dursunun performansı arttı vs vs bunlara bakacaksın.

Biz de mesela Morutan uçtu, Barış alper coştu, Momo kendine geldi falan diyebilirdik ama onun yerine Babel-Gomis falan gidiyoruz işte. Performansı artan 3 tane topçu söyle mesela bana. Kerem-Marcao-Nelsson zaten sezon başından beri iyi.

her hocaya verilen sansların buna da verilmesi taraftarıyım. saygınlık kazanmak zor memlekette üstelik konu futbol olunca. kazanınca da ömürlük kredi çıkarıyorlar sana. tesiste hava nası ona göre hareket etmek lazım. sürekli olmadı yenisini getir mantığı doğru değil.
Her hoca derken ft den bahsediyorsun sanırım. Yoksa bizde öyle her hocaya pek şans verilmedi. Şampiyon yapanlar gönderildi. :)

Konuyu bir oku istersen baştan kardeş. Ufak bir araştırmayla gerçek sonuçlara ulaşacağını ve fantezilerden uzaklaşacağını tahmin ediyorum. Fantezi kurabilirsin bu arada sadece benim üzerimden yapmana gerek yok.

%100.

Unutulan şey şu ki bu iş başarılı olmakla alakalı Torrent başarılı olsa İsmail kartelli gibi bir pozisyona soksaydı bizi kimse FT'nin adını anmazdı Belmas da gitmezdi. Ama öyle olmadı ve doğal olarak kimse süreçten memnun değil transferler, kurulan kadrolar alınan sonuçlar ve hepsine ek olarak gedson rezaleti sebebiyle. Sanki her şey mükemmel gidiyormuş da FT ve ftciler ortamı bozuyormuş gibi davranılıyor. Böyle değil. Ortam bozuk olduğu için onlar ortada konuşuyor.
Kızdın mı yaa

Hoca 8 de kapanır 18de kapanır dediğinde ekran başında gülen tayfadaydın herhalde sen.

Gustavo ozan ve sosa zaten çok kötü oynuyorlardı ve bitiklerdi. Isim olarak sayarsak biz de de feghouli babel falan var. Emin ol sosa ozan bizde olsa bizde de oynamazdı ya da küfür yerdi berkana falan benzer şekilde. Sosaya ben bile sövüyordum fenerli kuzenle maç izlerken. İlla bu tarz örnekler vereceksen mesutu da yazsaydın. Ama o da bir anlam ifade etmiyor çünkü çöptü yukardakiler gibi.

Bunları örnek veriyorsun ama asıl mesela Zajc nasıl seviye atladı, Arda güler baya maç oynadı, serdar dursunun performansı arttı vs vs bunlara bakacaksın.

Biz de mesela Morutan uçtu, Barış alper coştu, Momo kendine geldi falan diyebilirdik ama onun yerine Babel-Gomis falan gidiyoruz işte. Performansı artan 3 tane topçu söyle mesela bana. Kerem-Marcao-Nelsson zaten sezon başından beri iyi.
Güzel kardeşim olay zaten yerine yenisini koyabilecek rotasyonun elinde bulundurulması. Sezon başı herkes Fener ne yapacak 8 orta sahayla diyorken o rotasyon sayesinde toparladı 2. yarı. Terim sağolsun aşırı özgüven sayesinde olmayan B planıyla ateşe atmış takımı. Bunu sen ben göremeyebiliriz ancak takımı yöneten adam görmek zorunda. Terim artık başarısız bir adamdır. Takım kurmayı da rotasyonu yönetmeyi de beceremiyor. Daha önce de yapamadı yine yapamıyor. Bunu söylemek geçmişini silmek başarılarını küçümsemek falan değildir. Büyük hocaydı, artık o prime döneminde değil. Gitsin Mourinho gibi Roma'sını bulsun tekrar zirveye çıksın destekleyelim. Bize kaos dışında bir şey getirmiyor.

İlla merak ediyorsan da performansı artan topçular,

- Muhammed fiziken çok toparladı
- Aanholt ilk Dome geldikten sonra 5 maç çok kötüydü sonra ciddi toparladı
- Berkan'da ciddi düzelme var
- Marcao - Nelsson yan top golleri atmaya başladı. Atamasalar da daha çok kovalar oldular.
- Emre Kılınç iyi başladı ancak bireysel kalitesizliği her zaman istikrarının önünü tıkıyor. Artık GS'ın oyuncusu olduğunu düşünmüyorum.
- Gomis'e bir şey diyemem. Denizli maçından sonra gelmesi ve denenmesi elzemdi. İyi-kötü atıyor yine.
- Babel ciddi bir şekilde toparladı bunun da temel sebebi saha içinde bir rolü oldu. Kolay top kaybetmeyen bir oyuncu olduğu için her hoca sever onu.

Ek olarak Dome zaten gidecek. Ben mutlaka kalmalı falan da artık diyemiyorum. Şu ortamda çalışmak delilik olsa gerek. Terim giderse antrenör sirkülasyonuna gireceğimizi Terim gitmeden defalarca yazdım buraya. Beklediğim senaryo gerçekleşiyor. İstikrarsızlıkla başarı bekleyenlere de sabır diliyorum. Oyalanırız 2-3 sezon böyle hocaları harcaya harcaya.

Arda turan antrenmana katılmamış deniyor ,eğer doğruysa katılmayan oyuncu niye kadroya alınsın ve bu sebeple niye bi hoca gene kurşuna dizilir.yani gerçekten arda antrenmana çıkmamışssa ve kadroda olmaması normalken hoca eleştiriliyorsa millet bahane arıyor kin kusmak için derim ben.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt