"Torres ve Balotelli ile ilgilenmiyoruz"


C_ED4WKWsAAHHRV.jpg:large

Galatasaray yönetimi son günlerde medyada sık sık gündeme gelen Belotelli ve Fernando Torres hakkında dedikoduları FutbolArena'ya açıkladı.


FutbolArana Özel - Galatasaray yönetimi yeni sezon çalışmalarına başlarken, sezon sonunda kadrosuna dünyaca ünlü bir golcü katmak isteyen Galatasaray'ın Balotelli ve Torres ile ilgilendiği transfer kulislerinde sıkça konuşuluyordu.

Galatasaray taraftarının heyecanlandığı 2 yıldız golcü için sarı kırmızılı yönetimden FutbolArena'ya özel açıklama geldi.

''DAHA ÖNCE BİZE TEKLİF EDİLEN BİR OYUNCU''

Nice Kulübü ile kontratı sona erecek olan Balotelli'nin adı Galatasaray ile sıkça anılırken yöneticiler, "Daha önce bize teklif edilen bir oyuncu. Ancak teknik heyetle yaptığımız görüşmeler ışığında bu transfer gündemimizde yok" ifadesini kullanarak İtalyan golcü ile ilgilenmediklerini açıkladılar.

''LİSTEMİZDE YOK''

Fernando Torres'in ise menajerler tarafından Galatasaray'a önerildiğini doğrulayan idareciler "Daha genç bir santrafor alma düşüncesindeyiz. Torres'te listemizde yok" ifadesini kullandılar.
 
Ya süper ligden bir yerli forvet neyimize yetmiyor sanki ? (!) (!)

Gereken özellikleri yazıyorum ;

-25-29 yaş arası
-sezonluk ortalama 6-11 arası gol atan
-yerli

forvet
 
Torres: 33 yasinda.
41 mac, 8 gol, 6 asist.

Gerek yok buna.

Balotelli: 26 yasinda.
26 mac, 16 gol, 1 asist.

Olabilir ama alamayiz zaten.
 
Galatasaray taraftarı : Halihazırda kulubü yöneten skimsonik yöneticilerin açıklamaları ile ilgilenmiyoruz , daha genç , aklı başında yöneticileri başa getirme niyetindeyiz.
 
Pazarlık için söylenmiş olabilir ama menajerinden dolayı Türkiye için haddinden pahalı bir oyuncu zaten, Mino Raiola'nın oyuncusu bu, Raiola sırf bu transferden baya bi komisyon ister. O parayı da başka yerlerden alabilir.

Haberler uydurmaydı bence, Türk medyası bol bol fake news ve propaganda pompalıyor. Torres'i bilmiyorum o olabilir.
 
4-5 milyon verip adı duyulmamış boktan adamları dolduracaklar takıma. Birkaç tane de süper ligden çöp alırlar ve seneye max 4. oluruz.
 
Daha genc adam istiyoruz diyor Balotelli'yi begenmiyor. Agzina kürekle vurdugumun beyinsizleri. Adem Büyük'ten iyisini alamaz bu gerizekalilar.
 
Üst Alt