# Torric Jebrin | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Torric Jebrin

jebrill1_1561707.jpg

Galatasaray’ın, geçtiğimiz sezon Süper Lig'de mücadele eden Bucaspor’da top koşturan Ganalı genç yıldız adayı Torric Jebril’in peşinde olduğu ileri sürüldü.

Ghanaweb internet sitesinde yer alan habere göre Galatasaray'ın, 2010 Aralık'ta Bucaspor'a transfer olan 20 yaşındaki orta saha oyuncusu Torric Jebril'i devre arasında transfer edecekleri iddia edildi.

Bonservis bedeli 250-300 bin euro olan Jebrin'in, Bank Asya 1. Lig ekibi Bucaspor'la 2013 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.

000-475-gs.jpg

Cim Bom'a bir Ganalı iddiası - Galatasaray

Cevap: Cim Bom'a bir Ganalı iddiası

Orta sahada ve sol kanatta oynuyor.Fena bir oyuncu değil.Hızıda gayet iyi,dribling özelliğide iyi,sadece biraz mental özelliklerinde eksikler var onlarda gelişebilir.

Bir kaç maçını izlemiştim, maç içinde sürekli var, etkili bir oyuncu ama bizim takıma cuk diye oturur mu diye soracak olanlara da hayır cevabını veririm.Ama transfer edip oynayacağı bir takıma kiralayıp gelişim göstermesini bekleyebiliriz.

Ben hayal meyal hatırlıyorum sanki. Tugay'ın dediği mental olayını ben de farkettim. Alınabilir

İlk 11 olmaz zaten rotasyonda olur ve A2de oynayabilir henüz 20 yaşında.

2-3 sene Anadoluda kiralık oynasa iyi rol oyuncusu olarak takıma katılabilir.Sonuçta sınırsız yabancı hakkımız var denenebilir.

Bize maliyetide çok olmaz.

denesek fena olmaz mi acep

neden turk futbolunda trial olayi yok cok merak edirem

gecen sne cok izledim

hayran kaldım cok defa

sürekli oyunun icinde

daha cocuk gelisir zaman icinde cok yetenkli bir zenci kardesimiz

denenebilir

denesek fena olmaz mi acep

neden turk futbolunda trial olayi yok cok merak edirem

Deneme olayı var.Alpaslan Erdem'i aldığımızda ilk denenmişti sonra alınmıştı.Ancak hiç bir takım as takım oyuncusu kontratlıysa denemeye göndermez yani doğrusu bu.Deneme sisteminden çok Gözlemci sistemini tartışmalıyız bence.İyi bir Gözlemci sistemi olsa zaten denemelere gerek kalmadan alırız.

bu tarz alt lig topcularini deneyemeye alabiliriz bence, ingilterede mutemad olan bir is. buca satmirem gondermirem diyebilir tabi ama isin ucunda para varsa yollayadabilirler

Galatasaray ayarinda bir futbolcu degil henüz ama gercekten etkili bir futbolcuydu. Keske Süper Lig takimlari bu cocugu alsaydi da izleseydik.

Üst Alt