Totem Yapan İki Galatasaraylı "O AN" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Totem Yapan İki Galatasaraylı "O AN"

Cevap: Totem Yapan İki Galatasaraylı "O AN"

Aynı durudaydım evde ev arkadaşımla, gitmedim maça, kulaklıkları takıp 3 saat oyun oynadık son 5-10 dk içim içimi yiyordu yerimde duramıyodum artık 20.50'den sonra, ve şampiyonluk...

şereftir seni seVmek şarkısı calınca adam ABİ GS GS GS DİYE BAGIRYOR:D

Helal olsun bu arkadaslara, gecenın 3 unde havalımanının kavsagında floryaya arac kuyrugu vardı sız dusunun dıyorlarkı 50.000 vardı floryada ya sokaklarında tesıslere gıremeyenler??? uzun zamandır şampıyonluk konvoyu gordum boylesını gormemıstım..Insanlar 4 yıl sonra ozlemısler dıye dusunuyorum, dehşet bir ilgi vardı :D

Cevap: Ağlatan Şampiyonluk Totemi

Duydukları ses nereden, radyo mu? Dışarıdan biryerden mi? Yosa sonradan eklenmiş bir fon mu?

Dışarıdan olsa sürekli duymaya devam edemezler. Radyo ise hangi radyo bu?

Video ve anlattıkları da müthiş bu arada...

ADam sonradan yazdığına göre, 2 şarkılık uğurlu CD'siymiş abi. Sanırım özellikle seçmiş o şarkıları.

Bu arada bende ağladım resmen, çok müthiş bir duygu yaaa :tiphat:

Ekşide gördüm bu videoyu. Bende gözyaşlarımı tutamadım. Maçtan sonra ikinci kez ağladım.

Cevap: Ağlatan Şampiyonluk Totemi

süper birsey ama ne olursa olsun ben böyle aglayamam

bende isterdim belki böyle sevincten aglayabilmek ama ben asla yapamiyorum

oysa en az onlar kadar sevindim, zipladim, tekme, kapiya vurdum vs vs

aynen hacı.bende ağlamadım.Ağlamaktan ziyade hırs doluydum.Küfür ettim dakikalarca fenere.

yok böyle bir olay

[video=youtube;WhLUYi3ohnU]https://www.youtube.com/watch?v=WhLUYi3ohnU&feature=youtu.be[/video]

73 likes kapmissin aga kiskandim seni..

saka bi yana boyle maci seyretmemeyi yapamam.. bakmadan edemem..

onun disinda aglamadim.. ben 1 kere agladim.. oda Arsenalden UEFA kupasini aldigimizda.. Copenhag zaferinde.. suan yazarken bile o an gozumun onune geliyor aglayasim geliyor.. daha cok kucuktum..12 yasindaydim aglamistim hungur hungur..

73 likes kapmissin aga kiskandim seni..

saka bi yana boyle maci seyretmemeyi yapamam.. bakmadan edemem..

onun disinda aglamadim.. ben 1 kere agladim.. oda Arsenalden UEFA kupasini aldigimizda.. Copenhag zaferinde.. suan yazarken bile o an gozumun onune geliyor aglayasim geliyor.. daha cok kucuktum..12 yasindaydim aglamistim hungur hungur..

bende denizliden gol haberi geldiğinde ağlamıştım.Hasan şaşla beraber:)

Ne duygusal bir insanım ben.

Selçuk gol atar ağlarım.

Şampiyon oluruz ağlarım.

Son dakikada gol atarım ağlarım.

Ve sonuda bu videoyada dayanamadım.

Gözyaşlarımı tutamadım. :ka21:

fenerliler artık ağlamıyor adamlarda alışkanlık olmuş ezilmek eziklik alışmışlar bu psikolojiye :)

Ben de kendi totemimi yaptım ve sinemada öğrendim maçın sonucunu. :) 2 sinema totemim sonucu Kadıköy'de 2 beraberlik aldık (2-2 ve 0-0)..

Üst Alt