Tottenham Hotspur Takip Başlığı - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tottenham Hotspur Takip Başlığı

Geçtiğimiz sezon İngiltere 3.ligdeki taraftar sayısı bile bizim Süper Ligi geçmiş geçenlerde haberi vardı.
Süper Lig, Seyirci Ortalamasında İngiltere 3.Liginin Gerisinde Kaldı!

Seyirci sayısını değil de taraftar sayısını sordum.Mesela bizim 35 milyon taraftarımız var.Londra 10 milyon civarı olmalı.Arsenal-Chelsea-Tottenham-West Ham başlıca büyük takımlar.Eskilerden Fulham-Wimbledon-QPR gibi takımlar da var.Adamlara imreniyorum.Muhtemelen 1 milyon civarı taraftarı var ve neredeyse her taraftar maçı izliyor(stada gelenlerin eş-oğul-kızlarını dahil edersek)Neredeyse her aileden 1 kişi maça gidiyor :) Belki de 1 milyon taraftarı bile yok.

Lucas Moura'yı almışlar. Hücum hattı efsane. Alli-Eriksen-Son-Moura-Kane. Yedeklerde Lamela-Llorente gibi isimler de var.

Juventus maçları efsane olacak bence. Elerlerse şaşırmam. 2 senedir aynı kadroyla oynuyorlar. Bu kadroyu korumaları büyük başarı.

Lucas Moura'yı almışlar. Hücum hattı efsane. Alli-Eriksen-Son-Moura-Kane. Yedeklerde Lamela-Llorente gibi isimler de var.

Juventus maçları efsane olacak bence. Elerlerse şaşırmam. 2 senedir aynı kadroyla oynuyorlar. Bu kadroyu korumaları büyük başarı.

Kevin Gameiro ile de anlaşmışlardı madrid bırakmadı.

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

[FONT=&quot]Harry Kane-2005

[/FONT]
[FONT=&quot]David Beckham Futbol Okulu

[/FONT]
DMQVBslWsAALRYg.jpg

DMQVBspX4AAkN-_.jpg
Resim resmen biz İngiltere den geliyoruz diye Bağırıyor resemen :D

Tottenham, PSG takımında forma giyen başarılı sol bek Layvin Kurzawa'yı transfer etmek için girişimlere başladı.

1524517035498.png

Son 3-4 senedir en çok takdir ettiğim takım açık ara. Neden?

-Bizdeki gibi devlet stad yapmadığı için kendileri yapıyorlar ve ciddi maddi gider olacak.
-Bu yüzden diğer İngiliz takımları fazla para harcayamıyorlar.
-Ancak... Pochettino'yu takımda tutmayı başarıyorlar. Bu kadar üst seviye hoca kıtlığı yaşanırken bu büyük başarıdır.
-Aynı şekilde 3-4 senedir oluşan takım iskeletini de koruyorlar..

Uzun yıllar ezeli rakipleri Arsenal tarafından dalga konusu olan takım akıllı işler yaparak ezeli rakibini geçti.

Stadları da bitince bu mentalite sürerse şampiyonluğun en büyük 2-3 favorisinden biri olacakları kesin. Umarım bozmazlar bu güzel yapıyı.

Kane'i zor tutarlar.

tuttular bile çoktan. 1 ay evvel sözleşme uzattılar. Sadece o değil Eriksen,Dele Alli,Min Son hepsini büyük tekliflere rağmen tutuyorlar.

Bu oyuncular 2-3 sene evvel hamdı ama şimdi elit oyuncu seviyesinde. Bana göre ManCity ve Liverpool ile beraber en büyük şampiyonluk adayı. Mourinho yine bir şekilde araya girebilir ama oyun olarak bu üçlü çok farklı.

tuttular bile çoktan. 1 ay evvel sözleşme uzattılar. Sadece o değil Eriksen,Dele Alli,Min Son hepsini büyük tekliflere rağmen tutuyorlar.

Bu oyuncular 2-3 sene evvel hamdı ama şimdi elit oyuncu seviyesinde. Bana göre ManCity ve Liverpool ile beraber en büyük şampiyonluk adayı. Mourinho yine bir şekilde araya girebilir ama oyun olarak bu üçlü çok farklı.

Ben gelecek sezonlar için kastettim. Kane kupa kazanmak istiyor, bunu Spursda biraz zor becerir

Yeni alternatif formaları. Şahane olmuş.

9432790ded3ca3cc7625f09915b08094.jpg

462bdad216c056e579a1c04b02de51c7.jpg

f7907d59050946b37fa2538f486fe91a.jpg

Formanın üst kısmında yer alan görsel esasen bir Kuzey Londra haritası (v:mad:ozandod).

4c3c9087c8077f732767cbc6c782dbcb.jpg

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hocam artik suraya 1 orta saha, 1 kanat, 1 forvet alsaniz fena olmaz. 3 oyuncu ucurur bu takimi.

Stoperde Foyth ve Cameron alternatif isini görür, zaten birine bir sürü para gömdük.

-Tanguy Ndombele
-Maximiliano Gomez
-Hirving Lozano

3'lüsü alinsa PL sampiyonlugu h.o diyebiliriz.

Söylenenlere göre 15 Eylül'deki Liverpool maçıyla yeni stadları açılacakmış. O maç hayatta kaçmaz. Efsane maç olacak.

Üst Alt