Tottenham Hotspur Takip Başlığı - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tottenham Hotspur Takip Başlığı

Kyle Walker'ın yerine alt yapıdan genç sağbek Kyle Walker'i koyacaklar.

Trippier son dönemde kesmeye başladı Walker'ı. Nokta pas ve orta yapıyor herif.

Son düzenleme:
Pochettino'dan evlenen Tottenham taraftarına mektup: "Unutmayın, hayatta da biraz takım işi size harika sonuçlar verebilir" [Buzz Spor]

DHags2kWsAEVXF6.jpg

ucuza mahrez veya moura fena olmaz doğrusu. bu arada poşet reyizin, sissoko'yu neden orta sahada değerlendirmediği merak etmekteyim

çok zinamik bir herif olsa da sanırım takım topa sahipken istediği şeyleri yapamıyor , genelde dribbling ile mesafe kat etmeyi tercih ettiğinden olabilir pas konusunda yetersiz buluyordur bilemedim sallamayayım daha fazla

wanyama aştı mesela bu sezon kendini sissoko da yapabilirdi kanımca ama olmuyormuş demek ki , kendisini fifada sağ bek oynatırdım çok da iyi oynardı bari orda denesin :D

Son düzenleme:
çok zinamik bir herif olsa da sanırım takım topa sahipken istediği şeyleri yapamıyor , genelde dribbling ile mesafe kat etmeyi tercih ettiğinden olabilir pas konusunda yetersiz buluyordur bilemedim sallamayayım daha fazla

wanyama aştı mesela bu sezon kendini sissoko da yapabilirdi kanımca ama olmuyormuş demek ki , kendisini fifada sağ bek oynatırdım çok da iyi oynardı bari orda denesin :D

spurs'un kanatları merkez oyuncuları kadar iyi değil yaw. bu sene kyle walker'i kaybettiler yerine çakması kyle walker-peters'i deneyeceklermiş. bana kalırsa dele alli'yi satıp kanatlara gerekli takviyeleri yapmaları lazım. hele ki sol beke bir adam şart, davies yetersiz, rose'da gitmek istiyormuş sanırım. bvb'deki guerreiro'ya çöksünler hemen. bu konuda toffies'in bekleri çok iyi mesela.

Son düzenleme:
Üst Alt