Tottenham'ın yeni teklifi; Giovani + 4 m£ = Arda Turan


article-0-0192551D00000578-229_468x320.jpg
Spurs steal a march on Arsenal and Liverpool by securing talks with Galatasaray's Arda TuranTottenham have opened preliminary talks over a proposed deal for Galatasaray captain Arda Turan with the possibility of Giovani dos Santos going the other way.Highly-rated Turkey international Turan has been on Tottenham's radar for the past 18 months and sources in Turkey say they have offered £4million plus Mexican Dos Santos for the 23-year-old.That's likely to fall short of Galatasaray's valuation for a player who is such a popular figure at the club but Turan is keen to come to the Premier League and London in particular.Liverpool and Arsenal have both been linked with Turan but Tottenham look to have stolen a march on their rivals.Spurs steal a march on Arsenal and Liverpool by securing talks with Galatasaray's Arda Turan | Mail OnlineHaberde Tottenham'ın Arda Turan için başka bir yol denediğini, bunun sonucunda Galatasaray'da kiralık oynayan Giovani dos Santos'u bonservisiyle Galatasaray'a ve üzerine de 4 milyon £ vererek Arda Turan'ı transfer etmek istediğini belirtiliyor.Haberde ayrıca Arda'nın değerini bulamadığını, Liverpool ve Arsenal'in ise fırsat kolladığı yazıyor.
 
Cevap: Tottenham'ın yeni teklifi; Giovani + 4 m€ = Arda TuranGio+5 e tamamdır.Arda için en iyisi gitmek.Burda kaldıkça her sezon gerileyecek.
 
Cevap: Tottenham'ın yeni teklifi; Giovani + 4 m€ = Arda TuranDüşük mü? :asd: :asd: Kaç bekliyordunuz ayıptır sorması?
 
Cevap: Tottenham'ın yeni teklifi; Giovani + 4 m€ = Arda TuranUlan kulüp müsünüz sizde. Allah ne belanız varsa versin. G..tü b..klu Modric'e 20 milyonun üstünde para verdiniz koymadı; Ardaya biçtiğiniz değere bakın.İlla takasa gireceklerse hiç yoktan Gio+8 milyon olsun.
 
Cevap: Tottenham'ın yeni teklifi; Giovani + 4 m€ = Arda TuranŞu anda birşey derdim de forum kuralları gereği diyemiyorum. en iyisi şöyle diyeyim...farenin başını alırlar.
 
Cevap: Tottenham'ın yeni teklifi; Giovani + 4 m€ = Arda TuranArda bu sene gidecek o kesin bence ama o nasıl nereye gidecegi çok karışık olucak belli.
 
Cevap: Tottenham'ın yeni teklifi; Giovani + 4 m€ = Arda TuranImkansiz. Arda´nin fiyati 15 Milyon. Gio hadi söyledikleri gibi 8 Milyon olsun. Gio arti 7-8 Milyon Euroya olabilir. Yoksa Arda gibi bir degeri yine neredeyse bedavaya yollamis olacagiz. Elimizde böyle bir deger varken akilli davranip 15 Milyon´u almak zorundasin. Alamiyorsan 1 sene daha oynatmalisin
 
Cevap: Tottenham'ın yeni teklifi; Giovani + 4 m€ = Arda TuranYönetim Arda konusunda çok kararsız zaten bunu arka arkaya yapılan açıklamalarla da anlamış olmanız gerekir, hocamız Gioyu çok istiyor ama şuan takımımız yerli oyuncular konusunda güçlendiriliyor,böyle güçlendirilirken banko oynayan,takımınızın en önemli oyuncusu olarak gösterilen Yerli bir oyuncuyu göndermek kolay değil...Cıtyde geçenlerde yoklamıştı,Arda bu sene olmadı bidahaki sene kesin gidecek...
 
Cevap: Tottenham'ın yeni teklifi; Giovani + 4 m£ = Arda TuranGio+4 mü, ne yani Gio'yu sekize falan mı sayıyorlar bunlar. La bi yürüyin gidin ya, Arda en azından maçlarda oynadı asist masist yaptı, Gio ne yaptı da sekiz ediyor. Gio'yu dört say hadi Arda'ya da 12 de, Gio+8'den aşağısı saçmalığın daniskası...
 
Üst Alt