Trabzon Diego'ya teklifini yaptı bekliyor


1290857641-4.jpg
Golcü arayışlarını sürdüren Trabzonspor yönetimi diğer yandan da orta sahayı da Brezilyalı yıldızla takviye etmek istiyor...

Trabzonspor'da yeni hedef Diego... Alman Wolfsburg takımın gözden çıkardığı Brezilyalı için 8.5 milyon Euro teklifte bulunan Bordo-Mavililer gelecek cevaba göre transfere yön verecek...Karadeniz ekibi orta sahaya en iyi ismi alabilmek için arayışlarını devam ediyor. Ses getirecek flaş futbolcuların üzerinden duran Trabzonsporlu yöneticiler, şimdi de rotayı Wolfsburg'un 'yaramaz çocuğu' Diego Ribas da Cunha'ya çevirdi.Geçtiğimiz sezon başında Juventus'tan Alman takımına gelen ancak teknik direktör Felix Magath'la yaşadığı tartışma sonrasında kendisinde kulüp bulması istenen 26 yaşındaki Brezilyalı oyuncu için, Fırtına ilk teklifini sundu.Bonservis bedeli 15 milyon Euro'larda seyreden ancak Wolfsburg kulübünün 12 milyon Euro'ya kadar indiği sambacı için Trabzonspor'un 8.5 milyon Euro teklif ettiği öğrenildi.Almanya'dan gelecek cevaba göre transfere yön verecek olan yönetcilerin, karşı taraftan ücretin artırılması talebinin gelmesi halinde gerekeni yapacağı belirtildi. Orta sahada oyun kurucu görevi yapan Diego'nun da Türkiye'ye gelmeye sıcak baktığı kaydedildi.ALTERNATİFİ CERNAT

Öte yandan Alman basını da Trabzonspor'un Wolfsburg'un kadro dışı bıraktığı Diego ile ilgilendiğini ve bu oyuncu için transfer girişimleri olduğunu doğruladı.Diego transferinde mutlu sona ulaşılamaması halinde Bordo-Mavililer, Karabüksporlu Cernat'ın yanı sıra Polonya'nın Varşova takımında forma giyen Mierzejewski isimlerinden birini transfer edecek.Spor: Trabzon Diego'ya teklifini yaptı bekliyor haberi, Trabzonspor, Wolsfburg, Cernat, Diego, Süper lig
 
Cevap: Trabzon Diego'ya teklifini yaptı bekliyorTrabzon gözünü karartmış anlaşılan.Adamlar gelse de Jaja gibi 2 günde kaçacaklar boş uğraşlar bunlar:eek:
 
Cevap: Trabzon Diego'ya teklifini yaptı bekliyorSorumsuz diye Jaja'dan vazgeçip dünyanın en disiplinsiz oyuncusuna yönelmek saçma olsa gerek . Diego'ya yönelmek yerine Jaja'nın sorununu halletmek gerekli . Ben Jaja'yı daha çok beğeniyorum valla .
 
Cevap: Trabzon Diego'ya teklifini yaptı bekliyorMevkiler farklı olsa da Barış Özbek Diego 'dan daha çok katkı yapar Trabzon 'a. Jaja da öyle.
 
Cevap: Trabzon Diego'ya teklifini yaptı bekliyorSorumsuz diye Jaja'dan vazgeçip dünyanın en disiplinsiz oyuncusuna yönelmek saçma olsa gerek . Diego'ya yönelmek yerine Jaja'nın sorununu halletmek gerekli . Ben Jaja'yı daha çok beğeniyorum valla .Yok artık. Diego bahsettiğin kadar da değil. Birde Jaja ile Diego arasındaki alaka nedir?
 
Cevap: Trabzon Diego'ya teklifini yaptı bekliyorSorumsuz diye Jaja'dan vazgeçip dünyanın en disiplinsiz oyuncusuna yönelmek saçma olsa gerek . Diego'ya yönelmek yerine Jaja'nın sorununu halletmek gerekli . Ben Jaja'yı daha çok beğeniyorum valla ..okunu çıkarma, diego ilk kez böyle bi olay yaşadı. Jaja'nın ne yaptığını bilmiyorum ama jaja diego'nun kılı olamaz !!! Zaten diego trabzona hayatta gitmez
 
Cevap: Trabzon Diego'ya teklifini yaptı bekliyorYok artık. Diego bahsettiğin kadar da değil. Birde Jaja ile Diego arasındaki alaka nedir?Yok artık derken disipsinsizliğini mi kastettin emin olabilirsin Diego dünyanın sayılı disiplinsiz oyuncularındandır . Hatta bir liste olsa ilk 3 e girer . O disiplinsizliği olmasa zaten adı Trabzon ile değil Milan , Arsenal falan ile anılırdı . O kalitede bir topçu .Diego ile Jaja'nın mevkisi aynı Jaja'nın durumuna göre o mevkiye oyuncu alınacak . Şu an için Jaja'yı Şenol Hoca istemiyor . Laf dinlememesi sebebiyle .
 
Cevap: Trabzon Diego'ya teklifini yaptı bekliyor.okunu çıkarma, diego ilk kez böyle bi olay yaşadı. Jaja'nın ne yaptığını bilmiyorum ama jaja diego'nun kılı olamaz !!! Zaten diego trabzona hayatta gitmezKendi hocan Fatih Terim'e de o zaman bişeyini çıkarma diye :)) Diego benim takımıma giremez diyen de oydu . Burda Diego geldi de biz istemiyoruz gibi bir şey mi dedim ?Jaja'dan vazgeçilme sebebi disiplinsizliği , performansı değil .Eee o zaman disiplinli birini almak gerekir .
 
Cevap: Trabzon Diego'ya teklifini yaptı bekliyorYok artık derken disipsinsizliğini mi kastettin emin olabilirsin Diego dünyanın sayılı disiplinsiz oyuncularındandır . Hatta bir liste olsa ilk 3 e girer . O disiplinsizliği olmasa zaten adı Trabzon ile değil Milan , Arsenal falan ile anılırdı . O kalitede bir topçu .Diego ile Jaja'nın mevkisi aynı Jaja'nın durumuna göre o mevkiye oyuncu alınacak . Şu an için Jaja'yı Şenol Hoca istemiyor . Laf dinlememesi sebebiyle .Diego'ya teklif götürmeniz sizin için gurur olmalıdır !!! Ha gelirmi hatim bile indirseler gelmez trabzona :) Adam 25 yaşında hala dünya'yı sarsacak yetenek var diego'da
 
Cevap: Trabzon Diego'ya teklifini yaptı bekliyorKendi hocan Fatih Terim'e de o zaman bişeyini çıkarma diye :)) Diego benim takımıma giremez diyen de oydu . Burda Diego geldi de biz istemiyoruz gibi bir şey mi dedim ?Jaja'dan vazgeçilme sebebi disiplinsizliği , performansı değil .Eee o zaman disiplinli birini almak gerekir .Adam kariyerinde ilk defa öyle bişey yaşamış sende hemen disiplinsizlikte ilk 3'e girer diyorsun :) :)
 
Cevap: Trabzon Diego'ya teklifini yaptı bekliyorJaja yolcu o zaman.Büyük ihtimal öyle gözüküyor . Jajalık bir durum yok ama Şenol Hoca seneye de aynı dertlerle uğraşmak istemediğini belirtmiş yönetime .Diego'ya teklif götürmeniz sizin için gurur olmalıdır !!! Ha gelirmi hatim bile indirseler gelmez trabzona :) Adam 25 yaşında hala dünya'yı sarsacak yetenek var diego'daSiz bence buraya yazmak yerine kitap falan okuyun , "anlamak" da büyük yetenek . Ben de gelmez diyorum neyin havasını yapıyorsun ?Sadece Diego ile ilgilenmediğimizi belirtiyorum . Çok saçma bir haber.
 
Cevap: Trabzon Diego'ya teklifini yaptı bekliyorAdam kariyerinde ilk defa öyle bişey yaşamış sende hemen disiplinsizlikte ilk 3'e girer diyorsun :) :)Sence kariyerinde ilk defa böyle bir şey yapan adam kovulur mu ?Olaylara çok yüzeysel bakıyorsunuz hiçbir şey hakkında bilginiz yok ama konuşuyorsunuz burda . Size cevap vermeyi düşünmüyorum bilmeden konuşuyorsunuz çünkü Diego'nun yaptığı ilk şey değil bu .
 
Cevap: Trabzon Diego'ya teklifini yaptı bekliyorYok artık derken disipsinsizliğini mi kastettin emin olabilirsin Diego dünyanın sayılı disiplinsiz oyuncularındandır . Hatta bir liste olsa ilk 3 e girer . O disiplinsizliği olmasa zaten adı Trabzon ile değil Milan , Arsenal falan ile anılırdı . O kalitede bir topçu .Diego ile Jaja'nın mevkisi aynı Jaja'nın durumuna göre o mevkiye oyuncu alınacak . Şu an için Jaja'yı Şenol Hoca istemiyor . Laf dinlememesi sebebiyle .Diego disiplinsizlikte ilk 3 'e mi girer yok artık. tags: kedi+ciger+mundar :yenieek:
 
Cevap: Trabzon Diego'ya teklifini yaptı bekliyorBüyük ihtimal öyle gözüküyor . Jajalık bir durum yok ama Şenol Hoca seneye de aynı dertlerle uğraşmak istemediğini belirtmiş yönetime .Siz bence buraya yazmak yerine kitap falan okuyun , "anlamak" da büyük yetenek . Ben de gelmez diyorum neyin havasını yapıyorsun ?Sadece Diego ile ilgilenmediğimizi belirtiyorum . Çok saçma bir haber.İşte bende onu diyorum diego'ya teklif götürmeniz bile size gurur vermeli bırakın gelmesini :D :D :D
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt