Trabzon Diego'ya teklifini yaptı bekliyor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Trabzon Diego'ya teklifini yaptı bekliyor

Cevap: Trabzon Diego'ya teklifini yaptı bekliyor

Asist kralı olur adam.Beğenilmemesi ilginç.

Abicim tekrar tekrar diyorum . Bakın yanlış anlıyorsunuz. Kimsenin haddine değil Diego'yu beğenmemek .

Ama biz Jaja'dan zaten memnunuz performans olarak takımın belkide Burak'tan sonra en iyisi Jaja . Ama Jaja'nın sorunu ne ? Disiplinsiz oluşu .

Bu sebeple Jaja'dan vazgeçip gidip en son takımından kovulmuş birini alırsanız , bu ne perhiz bu ne lahana turşusu derler .

Tekrar diyorum kimse Jaja diego dan iyi demiyor, kimse diego kötü topçu demiyor , kimse Ts diegoyu alabilir demiyor .

Abicim tekrar tekrar diyorum . Bakın yanlış anlıyorsunuz. Kimsenin haddine değil Diego'yu beğenmemek .

Ama biz Jaja'dan zaten memnunuz performans olarak takımın belkide Burak'tan sonra en iyisi Jaja . Ama Jaja'nın sorunu ne ? Disiplinsiz oluşu .

Bu sebeple Jaja'dan vazgeçip gidip en son takımından kovulmuş birini alırsanız , bu ne perhiz bu ne lahana turşusu derler .

Tekrar diyorum kimse Jaja diego dan iyi demiyor, kimse diego kötü topçu demiyor , kimse Ts diegoyu alabilir demiyor .

Senin için demedim. :D

Jaja varken Diego'yu alamak lüks olur,ama beğenmeyenler var onun için söylüyorum. :)

Eyvallah zaten ben de iyi niyetinden emin oldugum icin soyledim . Bence de yapilan sacmaliktir Trabzonspor'u assagilamak cidden cok aptalca fikrimce . Diego'nun Trabzon'a gelmeyecegini ben de dusunuyorum fakat assagilamak ayri bir konu . Fakat anlatmak istedigim sen ona cevap verirken hakli olsan bile ona karsi bize haksizlik etmis oluyorsun .

Özür dilerim kardeşim o zaman valla niyetim sizleri tahrik etmek değildi . Gs forumunda bu arkadaş bizden değil gibi davranılmasını istemem bu sebeple dikkat ediyorum yorumlarıma ama arkadaşın çocukça mesajlarından dolayı öyle bir cevap verdim .

Sağduyun için teşekkürler.

Sezon bitti kardis haberin var mı ? Barıs hayırlı olsun bu arada..

Üstteki mesaj sizin için de geçerli . Gs'yi aşağılamak için atılmış bir mesaj değildi .

Gs'yi Barış - Sarp falanla aşağılayacak son taraftar Ts taraftarıdır . Bize yıllarca Hüseyin Çimşir - Hasan Üçüncü kaptanlık yaptı :D

Bu arada laf aramizda ilk sayfada ben Jaja'yi daha cok begeniyorum valla yazmissin :) :p

Evet bunu diyorum zaten . Jaja'yı daha çok beğeniyorum ben TRABZONSPOR için Jaja'nın katkısı daha fazladır fazla olacaktır. Diego'yu getiremezsin yahu Ts'ye getirsende oynatamazsın ki .

bırakın diegoyu, bize artık 10 numara yaramıyor. bir ön libero 2 tane çift yönlü ortasaha tamamdır ;)

Şu küçük şehir büyük şehir muhabbetide nedir yahu.Trabzon ' da futbolcu boğuluyormuş.Nedir bu.Ne için geliyor adamlar.İstanbul büyük şehirde ne oluyor yıllardır o kadar büyük futbolcu gelir gider hala bi numaralarını göremedik .. Toplasan bir elin parmağını geçmez.Boğulmadılar da ne oldu.

İstanbul'da bol bol Oksijen çeksinler içlerine o zaman.Havası temiz değil heralde İstanbul'un dokunuyo adamlara.

Off ne sacma bi sohbet oluyo ya kitleyin konuyu Istanbul ile Trabzon karsilastiriliyor simdi de . :)

Gerçekten benim İstanbul ve Trabzon'u karşılaştırdığımı mı düşünüyorsun :) Kaldı ki ben İstanbul'u senin söylediğin manada dünyadaki hiçbir şehirle karşılaştırmam.

Şu küçük şehir büyük şehir muhabbetide nedir yahu.Trabzon ' da futbolcu boğuluyormuş.Nedir bu.Ne için geliyor adamlar.İstanbul büyük şehirde ne oluyor yıllardır o kadar büyük futbolcu gelir gider hala bi numaralarını göremedik .. Toplasan bir elin parmağını geçmez.Boğulmadılar da ne oldu.

Trabzon 5 sene üst üste şampiyon olmuş ve Avrupa da 3 final oynamış 2 kupa almış gibi konuşmuşsun :)))))))))))

En son Trabzonspor 'a gelip başarılı olan yabancı, yıldız futbolcu kim vardı? Marcelinho mu Musampa mı?

Üst Alt