Trabzon İstedi Aslan Alıyor


cc24balper.jpg
Trabzon pazarlıklardan sonuç alamadı, devreye Cim Bom girdi.Haberin Devamı GSCPortal'da
 
Cevap: Trabzon istedi Aslan alıyorAdam Fener'e gitmedi çünkü hasta Galatasaray'lı, problem çıkardı.Galatasaray'a gelmek için bizim maçlarda canla başla oynuyor, farkedilsin diye
 
Cevap: Trabzon istedi Aslan alıyor5 milyon nedir yaHarun 5 olmasın 4 olsunÇok iyi adam, gelişme potansiyeli çok yüksek bunu defalarca yazdım daha önceBu yaşta çok tecrübeliMelo sakatlanırsa yerine oynayacak tek yerli Alper'dir başkası değil, bu çocukta Melo'yu kesebilecek potansiyel var ama ortaya çıkması lazım
 
Cevap: Trabzon istedi Aslan alıyorfener hasa ali'ye 5 verdi,bizim taraftarın gözünde kazık yedi.Şimdi bizde Alper' 5 verirsek,kazık yemicez mi ?
 
Cevap: Trabzon istedi Aslan alıyorfener hasa ali'ye 5 verdi,bizim taraftarın gözünde kazık yedi.Şimdi bizde Alper' 5 verirsek,kazık yemicez mi ?Bu mantığa göre kazık yemicez,Şöyle düşünelim o zamanTopuz'a fener 10 verdi, demek ki biz kazançlıyızBöyle bir düşünce şekli olmazHasan Ali ile Alper farklı oyuncular, her oyuncu birbirinden farklı, o bunu verdi kazık yedi biz de verirsek kazık yeriz muhabbeti yapılamaz.Futbolda bu yokHasan Ali'ye 5 verildi diye bok atmak da oldukça mantıksız2 sene sonra 5 yabancı kuralı gelince görürüm ben sizi bu adamlar kaç para olacak
 
Cevap: Trabzon istedi Aslan alıyor@RIZA DEMİR;2 sene sonra 5 yabancı kuralı gelince görürüm ben sizi bu adamlar kaç para olacak demişsin;Anadolu takımı topcularından bize ne ? bizim altyapımız yok mu ? 2 sene sonra bize topcu basar artık,yani Ünal Aysal'ın söylemlerine bakılırsa topcu basması lazım..
 
Cevap: Trabzon istedi Aslan alıyor@RIZA DEMİR;2 sene sonra 5 yabancı kuralı gelince görürüm ben sizi bu adamlar kaç para olacak demişsin;Anadolu takımı topcularından bize ne ? bizim altyapımız yok mu ? 2 sene sonra bize topcu basar artık,yani Ünal Aysal'ın söylemlerine bakılırsa topcu basması lazım..Altyapıdan bir sene de 6 adam çıkart Barca gibi tamam ama dediğin şuan için yanlış.
 
Cevap: Trabzon istedi Aslan alıyorHic futbolcu almayacagiz o zaman. Türkiye`de piyasa böyleTürkiyede evet piyasa böyle ama anadoludan 3 büyüklere alınan topcuların çoğunun boş çıktığıda ortada..Alper'i almassak kimi alacaz derseniz;defansif ortasahaya Bayen Münih'ten bir Emre Can alınabilir,çünkü daha prof bir altyapıda yetismis ve alman genc milli takımının banko adamı..
 
Cevap: Trabzon istedi Aslan alıyorTürkiyede evet piyasa böyle ama anadoludan 3 büyüklere alınan topcuların çoğunun boş çıktığıda ortada..Alper'i almassak kimi alacaz derseniz;defansif ortasahaya Bayen Münih'ten bir Emre Can alınabilir,çünkü daha prof bir altyapıda yetismis ve alman genc milli takımının banko adamı..Örnek alabılırmıyım boş çıkanlara.
 
Cevap: Trabzon istedi Aslan alıyorTürkiyede evet piyasa böyle ama anadoludan 3 büyüklere alınan topcuların çoğunun boş çıktığıda ortada..Alper'i almassak kimi alacaz derseniz;defansif ortasahaya Bayen Münih'ten bir Emre Can alınabilir,çünkü daha prof bir altyapıda yetismis ve alman genc milli takımının banko adamı..Munih onu o Münih'i bırakırmı bu kadar iyiyse?
 
Cevap: Trabzon istedi Aslan alıyorÖrnek alabılırmıyım boş çıkanlara.geçen sene sercan ile yiğit alındı ve ikiside boş çıktı..ondan önceki seneler alınıpta Galatasaray'a katkı sağlayan bir Ümit Karan ile Necati'yi bilirimki Necati'de öyle böyle yani..3.bir ismi unutmus olabilirim,hatırlatırsanız sevinirim..
 
Cevap: Trabzon istedi Aslan alıyorceyhun+2,3 milyon euroya hallolur bence bu transfer ceyhun kabul ederse esese gitmeyi
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt