Trabzon İstedi Aslan Alıyor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Trabzon İstedi Aslan Alıyor

Cevap: Trabzon istedi Aslan alıyor

gobekte oynamasina imkan yok yedek kalacagi gun gibi ortada , benim cok tuttugum bir adam degil

Umit milli maclarda Necip'in golgesindeydi , bana gore Okay ve Soner merkez orta sahanin gelecegidir TR'de

Potuk kalsın hiç gerek yok, rotasyon oyuncusuna 5m euro vermeye. Ne yani Potuk, Melo yada Selçuk'u mu yedekleyecek hadi canım :) Potuk'un sağlam bir Yekta'dan artısı yoktur bana göre.

Culio, Potuk'tan kalitelidir, ha yaşlıdır, yabancıdır tamam.

Ama yönetim kalkıp yabancı kısıtı olan ligde kalkıp, 5m euroya Burak Yılmaz'ı almayıp, Alper Potuk'a 5m verirse eleştiririm.

O bölgede Yekta ve Ceyhun var ikiside iyi oyuncu orayı idare edebilirler.Potuk'un şişirildiğini düşünüyorum.

Potuk kalsın hiç gerek yok, rotasyon oyuncusuna 5m euro vermeye. Ne yani Potuk, Melo yada Selçuk'u mu yedekleyecek hadi canım :) Potuk'un sağlam bir Yekta'dan artısı yoktur bana göre.

Culio, Potuk'tan kalitelidir, ha yaşlıdır, yabancıdır tamam.

Ama yönetim kalkıp yabancı kısıtı olan ligde kalkıp, 5m euroya Burak Yılmaz'ı almayıp, Alper Potuk'a 5m verirse eleştiririm.

Yekta'dan artısı var.

Yekta bu haliyle bizde oynayamaz.. Yekte inanılmaz derecede yumuşak bir futbolcu...

Alper daha agresif daha mücadeleci...

Ben Yekta'nın karşı takım ortasahasını hiç rahatsız ettiğini görmedim daha doğrusu hiçbir artısını görmedim..

Ama Alper yırtıcıdır, savaşır, tekniği de o kadar kötü değil..

Alper ile Yekta kıyaslanacaksa ben her zaman ALPER derim.

Yekta'dan artısı var.

Yekta bu haliyle bizde oynayamaz.. Yekte inanılmaz derecede yumuşak bir futbolcu...

Alper daha agresif daha mücadeleci...

Ben Yekta'nın karşı takım ortasahasını hiç rahatsız ettiğini görmedim daha doğrusu hiçbir artısını görmedim..

Ama Alper yırtıcıdır, savaşır, tekniği de o kadar kötü değil..

Alper ile Yekta kıyaslanacaksa ben her zaman ALPER derim.

Ama bu değişim için 5m euro vermek pek mantıklı gelmiyor. Madem para sorunumuz yok. Önce Bastos, Töre, Burak, Suarez falan gelsin sıkıntı olmadıgını anlayalım sonra Potuk gelsin. kaynagım kısıtlı diyip Alper'e para basmak tezat bence.

Alper > Yekta, Ceyhun

Alper'i yeterince tanımıyorsunuz, 3 sene sonra nerelerde olacak inanamayacaksınız

Ama bu değişim için 5m euro vermek pek mantıklı gelmiyor. Madem para sorunumuz yok. Önce Bastos, Töre, Burak, Suarez falan gelsin sıkıntı olmadıgını anlayalım sonra Potuk gelsin. kaynagım kısıtlı diyip Alper'e para basmak tezat bence.

Melo'ya alternatif gerek. Ben ALPER'e 5 Milyon Euro veririm.

Alper şimdilik iyi bir alternatif olabilir...

Forvete Suarez -10

Sol kanat : assaidi-sercan-6

Ortasaha : Alper-Hamit-5

Zaten ayak bası parası falan da 20 civarı alıyoruz...

Eskişehir başkanı paragöz biridir,bu işin ticaretini iyi bilir.Ersun hoca da genç oyuncudan anlayan en iyi teknik direktörlerdendir.Eğer bir cevher görülseydi 5 e değil,10 verseniz daha yukarı çıkartırlardı fiyatı.Topuz'un 9 milyon ettiği ülkede yaşıyoruz.

Yekta ve Ceyhun'dan iyidir,ama 5 milyon verecek kadarda farkı yok bu oyunculardan.Bizde rotasyon oyuncusundan başka bir şey olamaz,bu adamda zaten oynamayacağı kulübe gelirse kariyerini bitirmiş olur.

Ha derseniz ki yabancı sınırı 5 e inecek,alalım ben yine de YD'nin indirilip yabancı sınırının tekrar çoğaltılacağını düşündüğüm için iyimserim bu konuda.

_________________Muslera________________

Eboue_____Semih_________Tom_______H.Balta

__________Selcuk___Melo___Alper___________

Arshavin____________________________Assaidi

_________________Burak___________________

:ka21:

Tartismayin gencler. Alper gelirse hem Melo hem de Selcugun yedegi/alternatifi olacak.

Cayhun da anca CL maclarinda oyunu saglama almak icin girer; defansin önünde, Melo ve Selcugun arkasinda, ön libero olarak oynar.

Üst Alt